• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • На Одещині інваліди-переселенці погрожують голодним протестом через скруту, в якій опинились
  Опубликовано: 2015-01-16 12:38:00

  Переселенці, які нині мешкають в санаторії «Сперанца», що на Одещині,  наголошують: готові оголосити безстрокове голодування. 

  Люди  вимагають розселити їх у житло, придатне для проживання інвалідів із особливими потребами, яке б розташовувалося неподалік від спеціальних медичних установ, а також вимагають надати їм ліки згідно з державною програмою.

   Нагадаємо, санаторій «Сперанца»  п’ять останніх місяців слугував інвалідам-переселенцям  за житло, однак зараз у нього закінчилися гроші на проживання.

  В обласній адміністрації кошти обіцяють уже незабаром і кажуть, що борги держави перед санаторіями за період бойових дій уже складають десятки мільйонів гривень.

  Більшість інвалідів-переселенців у санаторії – це люди, які не можуть пересуватися без допомоги інших.

  До слова, санаторій «Сперанца» ще в радянські часи був одним із небагатьох, пристосованих для дітей на інвалідних візках. Із початком АТО керівництво оздоровчого закладу зробило у приміщенні певні модифікації і вже в вересні прийняло перших переселенців із особливими потребами.

   На утримання інвалідів останні кілька місяців керівництво санаторію витрачало власні заощадження, заплановані на розвиток «Сперанци» у 2015 році. Гроші за проживання з інвалідів та їхніх сімей не брали. Оскільки забезпечувати людей харчуванням і теплом у кімнатах коштувало занадто дорого, санаторій зрештою вліз у борги.

  Прес-служба Партії Пенсіонерів України

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.