• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Андрій Лисенко: Українські військові знешкодили диверсійну групу

  Опубликовано: 2015-01-13 16:02:21

  Ситуація в зоні АТО має тенденцію до ускладнення. За останню добу терористи 84 рази обстріляли позиції українських військових у 33населені пункти. «Бойовики використовували артилерію, танки та РСЗВ БМ-21 “Град”. Українські військові суворо дотримуються режиму припинення вогню, проте дають потужну відсіч у разі провокативних дій з боку терористів. Завдяки пильності наших військових, було знешкоджено диверсійну групу, яка намагалась перетнути лінію розмежування між суміжною частиною України та зоною АТО.  Також, у результаті вдалих маневрувань групи батальйону “Азов”, військовим вдалося уникнути втрат під час обстрілу та виконати бойову задачу», - повідомив речник АТО полковник Андрій Лисенко під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

  Внаслідок бойових дій загинув один військовослужбовець та 10 отримали поранення. «Активізація агресивних дій з боку терористів впродовж останніх днів та спроби змінити лінію розмежування свідчать про те, що російські військові та терористи свідомо обрали тактику на ескалацію напруження на Донбасі», - зазначив полковник Лисенко.

  Українські прикордонники продовжують стояти на варті державного кордону та контрольно-пропускних пунктів на лінії розмежування. За останню добу підрозділи сил АТО зафіксували збільшення розвідувальних польотів БПЛА на Донецькому, Маріупольському та Луганському напрямках. Через обстріли терористів, було тимчасово припинено пропуск осіб та транспорту через пункт контролю “Гнутове”.  Ці заходи спрямовані виключно на захист місцевих мешканців.

  Вчора відбулася зустріч глав МЗС України, ФРН, Франції та Росії у «нормандському форматі» у Берліні. Міністри закордонних справ підтвердили рішучу підтримку швидкого та всеохоплюючого мирного вирішення сьогоднішньої кризи та повне дотримання «режиму тиші». «Україна докладає усіх зусиль до мирного врегулювання конфлікту. Так, Президент України Петро Порошенко виступив з ініціативою створення вільної економічної зони на Донбасі», - додав Андрій Лисенко.

  Українська влада докладає всіх зусиль для відновлення інфраструктури на звільнених територіях. Протягом останніх двох місяців було відновлено близько 500 об’єктів електричних мереж. З понад двох тисяч пошкоджених газоводів вдалося відновити 1918 або 89% газопровідної інфраструктури. Також було відновлено 13 мостів та шляхопроводів.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.