• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Наукова громадськість херсонщини звернулась з вимогою прискорити створення національного природного парку «Нижньодніпровський»
  Опубликовано: 2014-11-26 13:21:30

  Наукова громадськість Херсонщини звернулася до Кабінету Міністрів  України, Державного агентства лісових ресурсів, Херсонської ОДА та  Міністерства екології та природних ресурсів України з проханням не  зволікати з створенням національного природного парку "Нижньодніпровський"). Під відкритим зверненням підписались науковці Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, філій НАН України, Чорноморського біосферного заповідника, біосферного заповідника "Асканія-Нова", національних природних парків "Джарилгацький" та "Олешківські піски" та інші представники наукової спільноти Херсонщини. На їх думку, створення парку буде сприяти не тільки збереженню та відродженню дельти Дніпра, але й оптимізації соціально-економічної ситуації в регіоні парку.

  На даний момент проект створення НПП "Нижньодніпровський" повністю розроблений і погоджений з усіма користувачами земельних ділянок, окрім трьох підприємств лісової галузі.

  "Керівництво Державного агентства лісових ресурсів України нам повідомило, що не проти створення НПП "Нижньодніпровський" на територіях підпорядкованих Держлісагентству підприємств, адже об’єкти природо-заповідного потрібно збільшувати. Але треба знайти компроміс по деяким питанням, зокрема щодо мисливського господарства. Ми сподіваємось що яскраво виражена позиція науковців Херсонщини прискорить цей процес" - каже активіст ДОП м.Києва Тєстов Петро.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  24 янв, 13:00

  24 янв, 10:30

  18 янв, 17:30

  18 янв, 14:00

  17 янв, 18:00

  17 янв, 15:30

  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.