• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Як вдало знайти партнера за допомогою сайту знайомств
  Опубликовано: 2014-11-18 16:53:54

  Сайт знайомств для новачка спочатку може, навіть, стати страшним нововведенням. Але варто задуматися над тим, що це може стати і відмінною можливістю для спілкування, отримання нових вражень та дуже великим шансом зустріти свою половину. Приступаючи до реєстрації на сайті знайомств, варто задатися питанням – для чого вам це потрібно, кого ви хочете знайти? Другим кроком для створення свого профайла на сайті знайомств є реальна оцінка себе, своїх можливостей, свого рівня розвитку. Адже найчастіше знайомства онлайн – це простір, де завжди можна знайти свою половинку.

  Отже, насамперед потрібно розпочати створення свого профайла з підбору та розміщення фотографій. Виберіть 3-4 своїх останніх фото в повний зріст і без сонцезахисних окулярів

   Вкажіть ваші параметри, коротко напишіть про себе. Якщо в розповіді про себе ви проявите достатнє почуття гумору, то таким чином зможете відразу зацікавити чоловіків. Головне, остерігайтеся використовувати в своїй анкеті різні агресивні фільтри із серії «кого я не хочу знайти ...».

  Після того як ви розмістили свою анкету, можна переходити до пошуку і вибору хлопця.

  Популярні сайти знайомств заповнені анкетами чоловіків різного віку, зовнішності і соціальних верств, проте варто враховувати, що багато чоловіків, так само як і дівчат, можуть використовувати в своїх профайлах неправдиві дані і розміщувати фотографії десятирічної давнини.

  Якщо ви будете трохи уважнішою при знайомстві на сайті, реальна зустріч не зможе вас розчарувати. При затягненні спілкування, просіть у опонента додаткові фото. Художні розповіді чоловіка про те, що він собою являє і яким би хотів бачити майбутню обраницю, звичайно, дуже цікаві, але не дуже важливі. Адже краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Головне – звертайте увагу на конкретні дані – сімейний стан, наявність дітей, професію. Адже ваша мета – знайти гідного обранця, який шукає саме жінку, а не спосіб вирішення своїх моральних проблем.

  Отже, якщо ви вибрали чоловіка на сайті або зацікавилися його посиланням до вас, пора переходити до спілкування. Зазвичай перший короткий обмін повідомленнями плавно переходить в телефонне спілкування та особисту зустріч. Якщо ж ця зустріч з якихось причин відкладається, то має сенс замислитися, чи варто витрачати час саме на цього чоловіка? Чи так вже він зацікавлений саме в вас?

  Прислухавшись до таких порад ви значно спростите пошук кандидатів.

   

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.