• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Скасування позаблокового статусу має бути зафіксоване в коаліційній угоді – Гриценко
  Опубликовано: 2014-11-17 08:45:26

  Україна повинна найближчим часом скасувати позаблоковий статус та встановити союзницькі відносини з країнами, які можуть надати військово-технічну допомогу. Про це в ефірі радіо «Ера FM» заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

  «Рівень загроз у світі зараз такий, що жодна з держав, навіть найпотужніших, не спроможна сама гарантувати спокій своїм громадянам. Позаблоковий статус - це абсолютна дурниця за нинішніх умов», - сказав він.

  За словами Гриценка, Україна повинна насамперед  докласти дипломатичних зусиль, щоб встановити союзницькі відносини  з державами, які передбачають надання військово-технічної і, у разі потреби, військової допомоги - насамперед з Великою Британією і США як гарантами Будапештського меморандуму, за яким вони не виконали свої зобов’язання.

  «Стратегічним для нас є вступ до НАТО. Ясна річ, що це буде шлях, але цей шлях треба починати. Тому одним із перших рішень, яке повинна прийняти нова ВР - це скасування позаблокового статусу України. Ця позиція має бути зафіксована в коаліційній угоді вже зараз, - наголосив політик. - Коли громадська думка в країні буде готова до вступу в НАТО, треба провести референдум і зробити цей крок».

  «Насторожує те, що президент Порошенко протягом останніх двох місяців взагалі не вживає слова НАТО, його немає ні в програмі президента, не було і в програмі його політичної сили на парламентських виборах. У пакеті реформ говориться про збільшення чисельності української армії до півмільйона і збільшення ВВП на утримання армії до 5 %», - зазначив Гриценко

  «Це свідчення того, що Порошенко відмовляється від курсу на вступ до НАТО. Я не виключаю, що це стало предметом домовленостей з Путіним», - підкреслив лідер «Громадянської позиції».

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.