• Українська плавчиня Дарина Зевіна завоювала два срібла у Гонконзі

Опубликовано: 2014-09-30 08:00:30

Українська плавчиня Дарина Зевіна завоювала дві срібні медалі у перший день третього етапу Кубку світу, повідомляє Федерація плавання України. Престижні міжнародні змагання з плавання розпочалися сьогодні у Гонконзі.

Перше срібло наша спортсменка виборола на 50 м спині. Вона фінішувала на цій дистанції за 27.00. Золото завоювала рекордсменка світу та дворазова володарка Кубку світу угорка Катінка Хоссу (26.24), бронзу – китаянка Стефані Ау (27.33).

Друге срібло українка виборола на своїй основній дистанції – 200 м на спині. Її результат – 2:06.39. Першою на цій дистанції знову фінішувала К.Хоссу (2:03.01), третьою – ще одна угорська плавчиня Евелін Верасто (2:08.33).

Нагадаємо, третій етап Кубку світу з плавання проходить у Гонконзі 29-30 вересня.