• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Разъяснение Социал-Национальной Ассамблеи по символике Организации
  Опубликовано: 2014-06-02 13:27:28

  Шановні Українці! Пресслужба Соціал-Національної Асамблеї отримує численні запитання від представників ЗМІ та небайдужих громадян щодо діяльності нашої організації. У зв’язку із такою зростаючою увагою до ідей та справ СНА, роз’яснюємо. Соціал-Національна Асамблея з 2009 року об’єднує свідому та діяльну молодь правих націоналістичних і традиціоналістичних поглядів. Бойовою основою для створення СНА стала Всеукраїнська громадська організація «Патріот України», яка задовго до Революції здійснювала бойовий та ідеологічний вишкіл молодих патріотів. Всеукраїнський масштаб діяльності СНА викликав занепокоєння окупаційного режиму. Внаслідок цього більшість провідників СНА на час початку Революції перебували в ув’язненні за сфальсифікованими справами т .зв. «Васильківських псевдотерористів», «Оборонців Римарської» тощо. Метою діяльності СНА є побудова Великої України могутньої держави українського народу, заснованої на засадах соціальної справедливості та націократії та етнічних землях Українського народу. Відтак символом СНА є знак «Ідея Нації», що являє собою монограмне поєднання літер І та N. Остання має традиційне для слов’янського (кириличного) алфавіта накреслення – з навскісною перекладиною, тобто таке що перебувало в ужитку до XVIII ст. (нинішньої форми літера N набрала лише відповідно до реформи Петра І 1707 – 1710 р.р., зі створенням так званого “гражданського шрифту”). 

  Саме цей знак носили на нарукавних пов’язках бійці СНА, будучи в авангарді Революції на Банковій і на Грушевського. На Майдані СНА стала співзасновником «Правого сектора», залишаючись при цьому автономним політичним і бойовим об’єднанням, зберігаючи свій власний погляд на цілий ряд питань діяльності Правого Сектора. Із початком кремлівської збройної інтервенції в Україну Проводом СНА було ініційовано створення спецпідрозділів МВС, відомих в народі як «чорні чоловічки». Зокрема, бійці СНА, які пройшли бойовий шлях на Майдані, стали до лав спецбатальйону «Азов». СНА продовжує здійснювати мобілізацію націоналістів для боротьби із окупантом.  

  Речниками Соціал-Національної Асамблеї є: 

  Андрій Білецький – Головний Провідник 
  Олег Однороженко – Ідеологічний Референт 
  Володимир Шпара – командир батальйону «Азов»;  
  Ігор Криворучко – Голова Київської Крайової Організації СНА, ротний батальйону «Азов» 
  Ігор Мосійчук – Голова прес-служби 067 113 12 89 
  Анна Сенік – Пропагандивний Референт 093 248 83 38 
  Ярослав Бабич – Керівник Законотворчої референтури 

  Соціал-Національна Асамблея в Авангарді Революції! Слава Україні! 

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.