• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Секретариат Кабинета Министров Украины объявляет аукцион по продаже автомобилей
  Опубликовано: 2014-05-16 16:01:36

  Автопідприємство Секретаріату Кабінету міністрів оголошує аукціон із продажу державного майна (автотранспортних засобів) на товарній біржі, який відбудеться 6 червня об 11.00 у приміщенні Київської торгово-промислової палати за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55.

  Кожен учасник аукціону укладає договір з товарною біржею «Універсальна товарно-сировинна біржа» про умови участі в аукціоні та зобов'язаний сплатити біржі винагороду в розмірі 5% від кінцевої ціни продажу майна, з урахуванням ПДВ, за проведення аукціону (шляхом вирахування суми винагороди із гарантійного внеску переможця аукціону). Реєстраційний внесок - 17 грн. Покупець-переможець аукціону по кожному лоту сплачує автопідприємству ГФД СКМУ вартість придбаного майна з урахуванням ПДВ.

  Усі витрати, пов'язані з оцінкою автотранспортного засобу, оформленням договору купівлі-продажу, витрати щодо зняття з обліку автотранспортного засобу в підрозділах Державтоінспекції покладаються на покупця - переможця аукціону.

  Прийом заяв на участь в аукціоні здійснюється в робочі дні з 9.00 до 18.00 (у п'ятницю - до 17.00) за адресою: м.Київ, вул. Воровського, 51, офіс 11. Кінцевий термін прийому заяв (за три робочих дні до початку аукціону) - 2 червня, 18.00.

  Безпосередньо ознайомитися з майном пропонується у вівторок, четвер та суботу з 9.00 до 12.00 години, у середу з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00 за місцезнаходженням майна за адресою: м.Київ, вул. Некрасівська, 7. Попередній запис для огляду за телефоном (044) 486-59-46. Перепусткою для ознайомлення з майном є паспорт.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.