• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Представлено стратегію розвитку малого та середнього бізнесу в Донецькій області
  Опубликовано: 2006-03-23 11:07:00

  На засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва в Донецькій області, яке провів заступник голови облдержадміністрації Геннадій Гришин, спеціальною робочою групою з представників влади, ділових та наукових кіл було представлено проект Регіональної стратегії розвитку малого та середнього бізнесу в області до 2010 року.

  Для забезпечення інтенсивного розвитку малого та середнього бізнесу проектом регіональної стратегії передбачені 4 стратегічні напрямки:

  1.Забезпечення постійного співробітництва між бізнесом, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади для створення ефективного регуляторного середовища.

  2. Здійснення на необхідному рівні фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу.

  3. Формування сучасної інфраструктури підтримки підприємництва.

  4. Створення передумов для об’єднання підприємців навколо захисту власних прав та інтересів.

  „Разом з традиційними для Донеччини базовими галузями промисловості, сектор малого та середнього бізнесу стає одним з основних роботодавців. В ньому вже зайнято близько 300 тисяч жителів області, які забезпечують до 25% наповнення місцевих бюджетів. Саме малий та середній бізнес вже у найближчий час може забезпечити суттєвий приріст прибутків населення та бюджету і стане реальною основою для формування середнього класу в регіоні”, – відзначив Геннадій Гришин під час засідання.

  Пропозиції до проекту стратегії можна надсилати протягом місяця до управління економіки облдержадміністрації для вивчення та узагальнення.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.