• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Сьогодні Україна презентує в Будапешті проект проведення Євро-2012
  Опубликовано: 2006-03-23 15:12:00

  23 березня 2006 року в Будапешті міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко бере участь у роботі ХХХ Конгресу Європейської спілки футбольних асоціацій (УЄФА).

  Міністр провів зустрічі з Президентом ФІФА Йозефом Блаттером та Президентом УЄФА Леннартом Йоханссоном, де йшлося про перспективи розвитку футболу в Україні. Керівники провідних футбольних асоціацій відзначили видатну роль нашої країни у розвитку світового та європейського футболу.

  провів зустрічі з Президентом ФІФА Йозефом Блаттером та Президентом УЄФА Леннартом Йоханссоном, де йшлося про перспективи розвитку футболу в Україні. Керівники провідних футбольних асоціацій відзначили видатну роль нашої країни у розвитку світового та європейського футболу.

  Під час Конгресу Юрій Павленко разом з міністром спорту Республіки Польща Томашем Ліпєцем презентували Президентам ФІФА, УЄФА та членам виконкому провідних футбольних асоціацій проект проведення в Україні та Республіці Польща фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  У презентації проекту також взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій БУБКА, виконавчий директор проведення Євро-2012 в Україні Іван Федоренко, президенти Федерації футболу України Григорій Суркіс та Федерації футболу Польщі Міхал Лісткєвіч.

  Водночас з Україною на Конгресі презентували свої проекти Італія та Угорщина/Хорватія.

  За словами міністра Юрія Павленка, експерти оцінили україно-польський проект як достойний, і навіть назвали кращим у порівнянні з проектами конкурентів.

  Ця презентація є важливою для подальшого рішення щодо визначення переможця тендеру, яке буде прийнято на засіданні Виконкому УЄФА 7 грудня 2006 року.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.