Сьогодні Україна презентує в Будапешті проект проведення Євро-2012

23 мар, 15:12

23 березня 2006 року в Будапешті міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко бере участь у роботі ХХХ Конгресу Європейської спілки футбольних асоціацій (УЄФА).

Міністр провів зустрічі з Президентом ФІФА Йозефом Блаттером та Президентом УЄФА Леннартом Йоханссоном, де йшлося про перспективи розвитку футболу в Україні. Керівники провідних футбольних асоціацій відзначили видатну роль нашої країни у розвитку світового та європейського футболу.

провів зустрічі з Президентом ФІФА Йозефом Блаттером та Президентом УЄФА Леннартом Йоханссоном, де йшлося про перспективи розвитку футболу в Україні. Керівники провідних футбольних асоціацій відзначили видатну роль нашої країни у розвитку світового та європейського футболу.

Під час Конгресу Юрій Павленко разом з міністром спорту Республіки Польща Томашем Ліпєцем презентували Президентам ФІФА, УЄФА та членам виконкому провідних футбольних асоціацій проект проведення в Україні та Республіці Польща фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

У презентації проекту також взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій БУБКА, виконавчий директор проведення Євро-2012 в Україні Іван Федоренко, президенти Федерації футболу України Григорій Суркіс та Федерації футболу Польщі Міхал Лісткєвіч.

Водночас з Україною на Конгресі презентували свої проекти Італія та Угорщина/Хорватія.

За словами міністра Юрія Павленка, експерти оцінили україно-польський проект як достойний, і навіть назвали кращим у порівнянні з проектами конкурентів.

Ця презентація є важливою для подальшого рішення щодо визначення переможця тендеру, яке буде прийнято на засіданні Виконкому УЄФА 7 грудня 2006 року.

"Урядовий портал"


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/118992.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua