• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Главою Національної Асамблеї у Франції вперше обрали жінку
  Опубликовано: 2022-06-29 17:00:41

  Главою Національної Асамблеї у Франції вперше обрали жінку - Яель Браун-Піве. Вона є представницею пропрезидентської політичної коаліції “Разом”, що у червні на парламентських виборах отримала більшість, але недостатню, щоб самостійно сформувати новий уряд. Про це повідомляє УНН з посиланням на Le Monde.

  Деталі

  Як зазначається, у своїй промові після обрання Браун-Піве заявила, що виступає за “консенсус, компроміс, обмін думками та колегіальність”.

  “Французи наказують нам працювати разом, дискутувати, а не боротися”, – сказала вона.

  “Наша Асамблея має стати можливістю для нашої країни. Так буде, я не сумніваюся, якщо ми виберемо шлях діалогу”, — наголосила Браун-Піве.

  Браун-Піве після обрання у Twitter написала про відкриття “нового розділу у великій книзі нашого парламентського життя”, зокрема, про “розділ із великої книги рівності між жінками та чоловіками”.

  Жінку вже привітали представники політикуму і влади, прем’єр-міністр Елізабет Борн у своєму вітанні у Twitter зазначила: “Я знаю, що ви будете прагнути гарантувати повагу до плюралізму та діалогу в цій Асамблеї, на службі для наших співгромадян”.

  51-річна Браун-Піве - юрист, у 2017 році від пропрезидентської партії “Вперед, Республіко!” була обрана до Національної асамблеї, очолила Комітет з правових питань.

  Le Parisien наголошує, що новообрана глава парламенту - колишній адвокат із кримінальних справ, свого часу разом з чоловіком прожила сім років у Тайвані і Японії, виховувала п’ятьох дітей. Повернувшись, брала участь у ресторанній справі, займалася організацією центру прийому та безкоштовними консультаціями з юристами.

  Як відомо, вибори президента офіційно відкривають роботу 16-ї Асамблеї, яка є законодавчим органом Франції.

  Найближчими днями має відбутися призначення інших керівників головних органів парламенту.

  Нагадаємо

  Прем'єр-міністр Ізраїлю Беннет подав у відставку та оголосив про розпуск парламенту.

  Юліана Росковінська

  Джерело: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.