• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Зеленський: Підтримка України зброєю – це робота на недопущення глобального голоду
  Опубликовано: 2022-05-16 12:45:32

  Президент Володимир Зеленський зазначає, що допомогу Україні, насамперед постачанням зброї для відбиття російської агресії, зараз слід розглядати і як сприяння продовольчій безпеці у світі. Про це він сказав у своєму останньому зверненні.

  "Одне з питань, яким займаюся фактично щоденно, – це продовольча безпека. Дедалі більше держав світу усвідомлюють, що Росія, заблокувавши для нас Чорне море і продовжуючи цю війну, ставить десятки інших країн перед загрозою цінової кризи на ринку продовольства та навіть голоду", – сказав президент.

  За словами глави української держави, цей аспект є ще одним стимулом для антивоєнної коаліції діяти більш рішуче разом.

  "Зараз підтримка для України – і передусім зброєю – означає роботу на недопущення глобального голоду. Що швидше ми звільнимо нашу землю і гарантуємо Україні безпеку, то швидше може відновитися нормальний стан продовольчого ринку", - зазначив Зеленський.

  Він також зазначив, що вдячний кожному та кожній, хто тримає оборону і наближає і для Донбасу, і для Приазов'я, і для Херсона "те саме, що зараз відбувається на Харківщині".

  "Крок за кроком змушуємо окупантів піти з нашої землі. Змусимо піти і з українського моря", – висловив упевненість український президент.

  Нагадаємо, що раніше Зеленський також виступив з ініціативою про створення організації країн-експортерів зерна. Напередодні її розвинув, виступивши на конференції міністрів сільського господарства країн "Великої сімки" у німецькому Штутгарті голова українського Міністерства аграрної політики Микола Сольський, вказавши функції такої можливої організації та її ймовірний склад.

  Зазначимо при цьому, що в ООН вже багаторазово акцентували увагу на загрозі глобального голоду через захоплення Росією більшої частини українського морського узбережжя та акваторії, а також заблокованого через агресію РФ проходу суден у порти, що залишилися, найбільший з яких - Одеський.

  Тимофій Бесп'ятов

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.