• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Італія пропонує реформу ЄС. Рішення повинні ухвалюватися більшістю, а не одностайно
  Опубликовано: 2022-05-05 15:30:05

  Прем'єр-міністр Італії Маріо Драґі на тлі війни в Україні та обговорення нових санкцій проти РФ заявив, що Євросоюзу необхідні реформи, і рішення мають ухвалюватися більшістю, а не одностайно. Про це він сказав у ході виступу у Європарламенті у вівторок, 3 травня, повідомляє Financial Times.

  На тлі розбіжностей, чи вводити нові санкції проти РФ, до яких буде включено нафтове ембарго, прем'єр Італії закликав ЄС відмовитися від того, щоб більшість спільних рішень щодо зовнішньої та безпекової політики ухвалювалися лише одностайно.

  "Ми маємо подолати цей принцип одностайності, який веде до логіки схрещених вето, і перейти до рішень, що ухвалюються кваліфікованою більшістю. Європа, здатна ухвалювати своєчасні рішення, – це Європа, яка викликає більше довіри для своїх громадян та світу", – сказав Драґі.

  Він заявив, що ЄС має рухатися до "прагматичного федералізму" у багатьох галузях політики, включно з обороною, зовнішньою політикою та економічними питаннями, враховуючи війну на сході Європи. Драґі додав, що якщо реформи вимагають від ЄС зміни своїх договорів, то Євросоюз має бути готовим до цього.

  "Інститути, створені нашими попередниками за останні десятиліття, добре служили громадянам Європи, але вони не відповідають реаліям, з якими ми стикаємося сьогодні. Нам потрібен прагматичний федералізм: той, який охоплює всі сфери — від економіки до енергетики та безпеки", – сказав Драґі.

  Оксана Житнюк

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.