• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Втрати на два трильйони доларів. В ООН оцінили збитки для туризму через COVID-19
  Опубликовано: 2021-11-29 18:00:35

  Через пандемію COVID-19 світовий туризм в 2021 році може недоотримати доходи на суму в 2 трлн доларів. Цей показник можна порівняти з сумою втрат у 2020 році.

  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на доповідь Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO).

  "В результаті пандемії COVID-19 мировий туризм у 2021 році може не отримувати доходи на суму в 2 трлн доларів", - заявив у понеділок туристичний орган ООН, назвавши відновлення сектора "хрупким" та "повільним".

  Незважаючи на те, що UNWTO в липні-вересні зареєструвала приріст в'їздів туристів в країни призначення на 58% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, проте ці цифри на 64% нижче рівня 2019 року. У серпні та вересні кількість прибуттів досягла максимальної позначки з початку пандемії, проте все одно залишалося на 63% нижче, ніж показники 2019 року.

  "У той час як Європа, а також Північна і Південна Америки показали відносне зростання в третьому кварталі 2021 року, число прибуттів в Азіатсько-Тихоокеанський регіон (АТР) скоротилося на цілих 95% в порівнянні з 2019 роком. Ряд країн АТР, включаючи Австралію, Нову Зеландію, Сінгапур і Китай, проводять політику "нульової толерантності" до COVID-19 і дотримуються суворих обмежень на міжнародні в'їзди", - йдеться в повідомленні.

  Однак в таких напрямках як: Хорватія, Мексика і Туреччина спостерігалося поліпшення в період з липня по вересень.

  Згідно зі звітом UNTWO, "нерівномірні показники вакцинації по всьому світу і нові мутації COVID-19 можуть вплинути на і без того повільне і крихке відновлення". Побоювання у зв'язку з новим, омікрон-штамом вірусу викликали чергові обмеження на поїздки в ряді країн.

  У свою чергу, генеральний секретар UNWTO Зураб Пололікашвілі закликав країни погоджувати свої обмеження для того, щоб у мандрівників була можливість будувати плани майбутніх поїздок.

  Нагадаємо, раніше міністр культури і туризму Мехмет Нурі Ерсой заявляв, що Туреччина очікує отримати доходи від туризму у розмірі 22 млрд доларів в 2021 рік, а в країну має приїхати більше 28 мільйонів іноземців.

  Міністр нагадав, що дохід від туризму в Туреччині в 2020 році склав 12,1 мільярда доларів, коли в країнах світу були жорсткі заходи по боротьбі з пандемією коронавірусу і діяли жорсткі заборони на поїздки.

  Инф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.