• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Військовою прокуратурою Центрального регіону підтримано обвинувачення стосовно військовослужбовця, який напав на начальника військового патруля

  Опубликовано: 2014-12-29 13:01:10

  Військовослужбовця, який у приймальному відділенні лікувального закладу, заподіяв тілесні ушкодження начальнику військового патруля, визнано  винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2, ст. 405 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо начальника).

  Охтирський міськрайонний суд Сумської області погодився з позицією військової прокуратури Сумського гарнізону та призначив військовослужбовцю запропоновану державним обвинувачем міру покарання у виді двох місяців арешту з відбуванням на гауптвахті, взявши його під варту в залі суду.

   Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.