Під час зустріч у Брюсселі делегація українських бізнесменів на чолі з президентом Українського союзу промисловців і підприємців Анатолієм Кінахом наголосила на необхідності вирішення найближчим часом таких невідкладних проблем, як покращення ділового та інвестиційного клімату, посилення захисту прав власності та інвесторів, боротьби з корупцією, вирішення питань адресної соціальної допомоги населенню, яке відчуває наслідки економічної кризи, прискореної адаптації економіки до умов торгівельно-економічної співпраці з Європейським союзом. Керівництво групи підтримки України у Європейській комісії сторони повністю підтримало висновки українських колег.
І Міжнародний валютний фонд, і Європейський союз надають Україні певну фінансову допомогу, наголосили представники бізнес-делегації. Однак наша держава, перш за все, має почати опікуватися поновленням до себе інвестиційного інтересу, як зовнішнього, так і внутрішнього, оскільки це є основа економічного відродження та виробничої модернізації. Європейці висловили впевненість, що Україна має потенціал здійснювати реформи у більш динамічному темпі.
«Наші друзі у Європі зараз не приховують певної втоми і розчарування у зв’язку з тим, що реформи в Україні затягуються, що досі не сталося позитивних зрушень у плані значного покращення ділового клімату, не переможена корупція. Від імені українського бізнесу ми повідомили, що готові працювати заради швидкої реалізації цих завдань по 24 години на добу», – заявив А.Кінах.
Відтак за результатами зустрічей сторони обговорили і намітили план подальших кроків українських ділових кіл і групи підтримки України в Європейській комісії, пов’язаних з реалізацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і розвитку співпраці в рамках інтеграції, стосунків у межах зони вільної торгівлі.
Учасники переговорів у Брюсселі погодилися, що такі зустрічі поглиблюють впевненість сторін у перспективності та необхідності подальшої співпраці, а також посилюють впевненість у тому, що в Україні вже сформувалась критична маса бізнесменів, які сприймають ідею розвитку України як сучасної європейської правової держави.
|
Новости рубрики:
Unternehmen fordern Regierung auf, Aktualisierung der Geschäftskritikalität zu verschieben und Mitarbeiterreservierungen beizubehalten
Ukrainer stellen Rekord bei der Nutzung des Dokumenten-Sharing-Dienstes in Aktion auf Україна залучила понад $1,5 мільярда для зміцнення оборонної промисловості: ключові партнери та перспективи Über 100.000 erhielten ukrainische Schüler und Lehrer. Gadgets zum Lernen Ukraine and Sweden sign agreement on defense cooperation EU stellt der Ukraine im Jahr 2025 Finanzhilfe in Höhe von 35 Milliarden Euro zur Verfügung Глобальні ризики у 2025 році: що загрожує Україні за версією Всесвітнього економічного форуму? Neue Schritte zur Unterstützung des visumfreien Reisens: Ukraine und EU |