• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ НОВОСТЕЙ
  • Фотогалереи
  • Реклама
  • Контакты
  • Вопрос юристу
  • RSS feed
  • Издается с 5 октября 2004 г.
  • Кандидаты в народные депутаты


    Список кандидатов в народные депутаты от Социалистической партии Украины

     

     

    Мороз Олександр Олександрович, 1944 року народження, Голова Соціалістичної партії України, освіта вища, Голова Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 1;

     

    Цушко Василь Петрович, 1963 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, Міністр внутрішніх справ України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 2;

     

    Бойко Володимир Семенович, 1938 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Маріуполь Донецької області, включений до виборчого списку під № 3;

     

    Семенюк Валентина Петрівна, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, Голова Фонду державного майна України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 4;

     

    Ніколаєнко Станіслав Миколайович, 1956 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, Міністр освіти і науки України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 5;

     

    Мельничук Михайло Васильович, 1948 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 6;

     

    Бокий Іван Сидорович, 1942 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 7;

     

    Червонописький Сергій Васильович, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 8;

     

    Малиновський Олексій Петрович, 1956 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 9;

     

    Бульба Степан Степанович, 1950 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 10;

     

    Товт Михайло Михайлович, 1954 року народження, безпартійний, освіта вища, керівник торговельно-економічної комісії у складі Посольства України в Угорській Республіці, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 11;

     

    Гончаров Михайло Олександрович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 12;

     

    Матвієнков Сергій Анатолійович, 1957 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 13;

     

    Мендусь Ярослав Петрович, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 14;

     

    Рудьковський Микола Миколайович, 1967 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, Міністр транспорту та зв’язку України, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 15;

     

    Бондарчук Іван Миколайович, 1944 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 16;

     

    Сільченко Василь Андрійович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Тараща Київської області, включений до виборчого списку під № 17;

     

    Мордовець Леонід Михайлович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 18;

     

    Садовий Микола Ілліч, 1947 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 19;

     

    Шибко Віталій Якович, 1948 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 20;

     

    Савосін Геннадій Анатолійович, 1947 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 21;

     

    Поляков Василь Леонідович, 1972 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 22;

     

    Баранівський Олександр Петрович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 23;

     

    Музалев Борис Вікторович, 1959 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із зовнішніх зв’язків ТОВ "Таврія В", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 24;

     

    Зубко Юрій Григорович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 25;

     

    Дмитрук Микола Ілліч, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 26;

     

    Суботін Віктор Георгійович, 1959 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, виконуючий обов’язки генерального директора ВАТ "Турбоатом", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 27;

     

    Лисак Олексій Іванович, 1949 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник Сєвєродонецького міського голови, проживає в місті Сєвєродонецьк Луганської області, включений до виборчого списку під № 28;

     

    Голубченко Анатолій Костянтинович, 1950 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 29;

     

    Олексієнко Юрій Олександрович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник Голови Державного агентства земельних ресурсів України, проживає в селищі Дослідне Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 30;

     

    Данілін Микола Олексійович, 1959 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 31;

     

    Волошин Денис Валентинович, 1977 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник генерального директора ТОВ "Київ-Нафта", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 33;

     

    Урбанський Ігор Анатолійович, 1953 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 34;

     

    Богачук Василь Степанович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 35;

     

    Тарасов Володимир Володимирович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 36;

     

    Чмирь Сергій Михайлович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в селі Агрономія Арбузинського району Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 37;

     

    Філіндаш Євген Васильович, 1977 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 38;

     

    Кузьменко Сергій Леонідович, 1948 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 39;

     

    Чукмасов Сергій Олександрович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 40;

     

    Смітюх Іван Євдокимович, 1965 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ВАТ "Ковельський хлібокомбінат", проживає в місті Ковель Волинської області, включений до виборчого списку під № 41;

     

    Присяжнюк Микола Васильович, 1950 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області, проживає в селі Оболоня Долинського району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 42;

     

    Коропатник Михайло Михайлович, 1950 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 43;

     

    Кізіма Володимир Вікторович, 1942 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, завідувач кафедри Центру гуманітарної освіти Національної академії наук України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 44;

     

    Дудар Валерій Володимирович, 1950 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 45;

     

    Свистак Іван Михайлович, 1959 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в смт Усть-Чорна Тячівського району Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 46;

     

    Супрунюк Євгеній Володимирович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 47;

     

    Кучурян Василь Драгошевич, 1956 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Бояни Новоселицького району Чернівецької області, включений до виборчого списку під № 48;

     

    Вайсер Марина Анатоліївна, 1967 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Донецьку, включена до виборчого списку під № 49;

     

    Ліпкан Анатолій Васильович, 1939 року народження, безпартійний, освіта вища, генеральний директор ВАТ "Уманьферммаш", проживає в місті Умань Черкаської області, включений до виборчого списку під № 50;

     

    Гончарук Сергій Володимирович, 1969 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора ПП "Галнафтооргсинтез", проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 51;

     

    Середа Леонід Павлович, 1943 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, ректор Вінницького державного аграрного університету, проживає в селі Агрономічне Вінницького району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 52;

     

    Мельник Микола Євтихійович, 1943 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор відокремленого підрозділу агропромислового комплексу дочірнього підприємства Національної енергетичної акціонерної компанії "Енергоатом", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 53;

     

    Савчук Анатолій Петрович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, включений до виборчого списку під № 54;

     

    Бугаєць Анатолій Олександрович, 1940 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 55;

     

    Марценюк Михайло Федорович, 1952 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора Черкаського обласного центру підвищення кваліфікації керівних кадрів, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 56;

     

    Талала Сергій Миколайович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 57;

     

    Варенін Валерій Вікторович, 1969 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, комерційний директор ТОВ "Кримсплав", проживає в селі Кача міста Севастополя, включений до виборчого списку під № 58;

     

    Теличко Владислав Іванович, 1965 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 59;

     

    Косарєва Наталія Іванівна, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу наукової роботи та інформаційно-аналітичного забезпечення Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 61;

     

    Рюмшин Андрій Васильович, 1964 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор дочірнього підприємства "Ілліч-Агро Крим" ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", проживає в селі Калініне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 62;

     

    Приступа Микола Іванович, 1959 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 63;

     

    Каменєв Юрій Іванович, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, головний лікар Липоводолинської центральної районної лікарні, проживає в смт Липова Долина Сумської області, включений до виборчого списку під № 64;

     

    Салтановський Микола Васильович, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в смт Комінтернівське Одеської області, включений до виборчого списку під № 65;

     

    Пачевський Анатолій Мартинович, 1939 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП "Радівське", проживає в селі Радівка Калинівського району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 66;

     

    Кириченко Олег Володимирович, 1970 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта незакінчена вища, приватний підприємець, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 67;

     

    Проскуров Володимир Володимирович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ТОВ "Ні-ВВА", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 68;

     

    Синяк Віта Леонідівна, 1968 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, Криничуватський сільський голова, проживає в селі Криничуватка Устинівського району Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 69;

     

    Сулятицький Михайло Михайлович, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ВАТ "Сарненський завод мостових технологічних конструкцій", проживає в місті Сарни Рівненської області, включений до виборчого списку під № 70;

     

    Дубінський Олександр Семенович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 71;

     

    Пономарьов Олександр Сергійович, 1962 року народження, безпартійний, освіта вища, голова правління ВАТ "Бердянський райагропромпостач", проживає в місті Бердянськ Запорізької області, включений до виборчого списку під № 72;

     

    Іваненко Наталія Іванівна, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації, проживає в місті Херсоні, включена до виборчого списку під № 73;

     

    Зборовський Стефан Антонович, 1948 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна, директор приватного сільськогосподарського підприємства ім. Щорса, проживає в селі Царедарівка Доманівського району Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 74;

     

    Панасюк Людмила Григорівна, 1969 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач Колківського вищого професійного училища, проживає в смт Колки Маневицького району Волинської області, включена до виборчого списку під № 76;

     

    Орос Марія Василівна, 1965 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова фермерського господарства "Орос", проживає в селі Іза Хустського району Закарпатської області, включена до виборчого списку під № 77;

     

    Палій Валерій Михайлович, 1951 року народження, безпартійний, освіта вища, помічник начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області, проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під № 78;

     

    Марчук Богдан Васильович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Косівського кооперативно-державного будівельно-монтажного об’єднання "Райагробуд", проживає в селі Хімчин Косівського району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 79;

     

    Лукінова Людмила Вікторівна, 1977 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту, проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під № 80;

     

    Халілов Рустем Ізетович, 1965 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 81;

     

    Філімонов Аркадій Геннадійович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник Голови Державного комітету рибного господарства України, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 82;

     

    Зубко Петро Васильович, 1947 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова  Драбівської районної ради, проживає в смт Драбів Черкаської області, включений до виборчого списку під № 83;

     

    Беркут Юрій Володимирович, 1963 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Прилуцької міської ради, проживає в місті Прилуки Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 84;

     

    Жибчин Тетяна Василівна, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника управління праці та соціальної політики Чернівецької міської ради, проживає в місті Чернівцях, включена до виборчого списку під № 85;

     

    Чернявський Іван Юрійович, 1978 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 87;

     

    Сабліна Наталія Анатоліївна, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління праці та соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації, проживає в селі Тарасівка Бобринецького району Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 88;

     

    Заяць Олександр Васильович, 1956 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Дунаєвецької районної державної адміністрації, проживає в місті Дунаївці Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 89;

     

    Скляревська Катерина Леонідівна, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Коростенської районної державної адміністрації, проживає в місті Коростень Житомирської області, включена до виборчого списку під № 90;

     

    Шаповалов Микола Миколайович, 1956 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник філії "Острозький райавтодор", проживає в селі Вельбівно Острозького району Рівненської області, включений до виборчого списку під № 91;

     

    Череп Олександр Миколайович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова наглядової ради виробничо-комерційної фірми "Цифрові системи зв’язку", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 92;

     

    Пастух Ігор Олександрович, 1975 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Фонду комунального майна м. Херсона, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 94;

     

    Заудальський Володимир Олександрович, 1948 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор державного підприємства "Дослідне господарство "Еліта", проживає в селі Полігон Жовтневого району Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 96;

     

    Дричик Борис Сергійович, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова сільськогосподарського виробничого кооперативу "Нове життя", проживає в селі Буцинь Старовижівського району Волинської області, включений до виборчого списку під № 97;

     

    Ядикін Сергій Васильович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Жовтоводської міської ради, проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 98;

     

    Рибаков Олег Юрійович, 1945 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, фінансовий директор ТОВ "ДонТекіндустрія", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 99;

     

    Тищенко Юрій Олексійович, 1959 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Гора України", проживає в місті Токмак Запорізької області, включений до виборчого списку під № 101;

     

    Кіндрачук Тарас Петрович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник цеху лінійно-кабельних споруд Центру технічної експлуатації первинної мережі філії "Дирекція первинної мережі ВАТ "Укртелеком", проживає в місті Городенка Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 102;

     

    Басараба Петро Дмитрович, 1982 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника державного підприємства "Служба міжнародних автомобільних перевезень ВСМАП "Краковець", проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 103;

     

    Шкаберін Володимир Миколайович, 1952 року народження, безпартійний, освіта вища, перебуває у резерві Міністерства внутрішніх справ України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 106;

     

    Мельнік Валерій Васильович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова ТОВ "Універмаг - Луганськ", проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 107;

     

    Айсінов Сергій Михайлович, 1959 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП "Науково-виробнича фірма "Порив", проживає в селі Руська Поляна Черкаського району Черкаської області, включений до виборчого списку під № 110;

     

    Другаков Володимир Леонідович, 1963 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Ніжин Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 111;

     

    Іноземцев Віктор Анатолійович, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Полтавського кооперативного технікуму, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 112;

     

    Рябоконь Олексій Петрович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Пирятинської районної ради, проживає в місті Пирятин Полтавської області, включений до виборчого списку під № 113;

     

    Котляров Олександр Костянтинович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор - голова правління ВАТ "Червоний металіст", проживає в місті Конотоп Сумької області, включений до виборчого списку під № 114;

     

    Бадаєв Руслан Геннадійович, 1972 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора з виробництва ВАТ "Гадячсир", проживає в селі Нові Безрадичі Обухівського району Київської області, включений до виборчого списку під № 115;

     

    Таранчук Людмила Василівна, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань по Теофіпольському району Хмельницької обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в смт Теофіполь Хмельницької області, включена до виборчого списку під № 116;

     

    Арсірій Володимир Вікторович, 1966 року народження, безпартійний, освіта вища, директор сільськогосподарського підприємства "Степ-Агро", проживає в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 117;

     

    Гуменюк Юрій Дмитрович, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ВАТ "Березнівський районний промисловий дім", проживає в місті Березне Рівненської області, включений до виборчого списку під № 119;

     

    Капталан Іван Михайлович, 1984 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в селі Надрічне Тарутинського району Одеської області, включений до виборчого списку під № 120;

     

    Перегудов Олександр Миколайович, 1952 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор ВАТ "Завод Маяк", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 121;

     

    Сух Валентин Васильович, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління освіти та науки Херсонської обласної державної адміністрації, проживає в смт Антонівка міста Херсона, включений до виборчого списку під № 122;

     

    Свиридов Анатолій Іванович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ВАТ "Миколаївська агропомтехніка", проживає в смт Ольшанське Миколаївського району Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 123;

     

    Михалевич Валерій Іванович, 1950 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника управління, начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Ратнівському районі, проживає в смт Ратне Волинської області, включений до виборчого списку під № 124;

     

    Федоренко Едуард Миколайович, 1966 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в селищі Дослідне Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 125;

     

    Марін Володимир Михайлович, 1954 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник Красноармійського управління газопостачання та газифікації, проживає в місті Красноармійськ Донецької області, включений до виборчого списку під № 126;

     

    Бугера Іван Михайлович, 1950 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань Тернопільської обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в селі Мушкатівка Борщівського району Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 127;

     

    Деркач Степан Тіберійович, 1974 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник директора державного підприємства "Служба міжнародних автомобільних перевезень", проживає в місті Хуст Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 128;

     

    Швед Євген Васильович, 1965 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор загальноосвітньої середньої школи № 1 с. Паликорови, проживає в селі Паликорови Бродівського району Львівської області, включений до виборчого списку під № 132;

     

    Калашніков Андрій Петрович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ВАТ "Бром", проживає в місті Красноперекопськ Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 133;

     

    Мухтаров Дмитро Хайдарович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор торговельно- виробничого комплексу "Радуга", проживає в місті Рубіжне Луганської області, включений до виборчого списку під № 134;

     

    Гавриш Леонід Тарасович, 1946 року народження, безпартійний, освіта вища, голова спостережної ради ВАТ "Володарка", проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 135;

    Гаврилко Олександр Григорович, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Козелецької районної кіновідеомережі, проживає в смт Козелець Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 136;

     

    Левченко Микола Іванович, 1954 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор спільного українсько-французького підприємства "Фрасмо", проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений до виборчого списку під № 138;

     

    Качний Олександр Сталіноленович, 1968 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник голови Київської обласної ради, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 139;

     

    Костенко Олена Володимирівна, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, головний спеціаліст виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради, проживає в місті Кіровограді, включена до виборчого списку під № 140;

     

    Лисенко Валерій Вікторович, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник головного інженера відокремленого підприємства Хмельницької атомної електростанції дочірнього підприємства Національної енергетичної компанії "Енергоатом", проживає в місті Нетішин Славутського району Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 141;

     

    Дімонт Михайло Зельманович, 1947 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 142;

     

    Воловодік Володимир Васильович, 1950 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 143;

     

    Рижинко Юрій Миколайович, 1959 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 145;

     

    Гоцка Олександр Іванович, 1968 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, комерційний директор ТОВ "Гербор холдинг", проживає в місті Нововолинськ Волинської області, включений до виборчого списку під № 148;

     

    Іваніна Марія Геннадіївна, 1982 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань по м.Костянтинівка Донецької обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в місті Костянтинівка Донецької області, включена до виборчого списку під № 150;

     

    Остапчук Олександр Миколайович, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління освіти Тернопільської міської ради, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 151;

     

    Тодоров Петро Прокопович, 1946 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, президент асоціації "Укртрактор", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 154;

     

    Василевич Світлана Василівна, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент кафедри Івано-Франківського державного медичного університету, проживає в селі Крихівці міста Івано-Франківська, включена до виборчого списку під № 155;

     

    Федерлян Володимир Мирославович, 1971 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 156;

     

    Сопільник Григорій Павлович, 1947 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань по Марківському району Луганської обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в смт Марківка Луганської області, включений до виборчого списку під № 158;

     

    Товбух Микола Олексійович, 1953 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 159;

     

    Гура Сергій Вікторович, 1969 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Черкаського міського голови, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 160;

     

    Лещенко Іван Васильович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови правління Пенсійного фонду України, проживає в смт Велика Багачка Полтавської області, включений до виборчого списку під № 161;

     

    Поляченко Сергій Юрійович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Конотопської районної ради, проживає в селі Заводське Конотопського району Сумської області, включений до виборчого списку під № 162;

     

    Кравченко Ігор Миколайович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 163;

     

    Шаповал Олексій Іванович, 1953 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Світловодської районної ради, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 164;

     

    Ментов Павло Валентинович, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 165;

     

    Приймак Іван Васильович, 1954 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник Голови Державної податкової адміністрації України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 166;

     

    Слободянюк Сергій Миколайович, 1965 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора державного підприємства "Служба міжнародних автомобільних перевезень", проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під № 167;

     

    Пшеюк Ігор Леонідович, 1965 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова cільськогосподарського виробничого кооперативу "Інфо-Центр", проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 168;

     

    Музалев Михайло Вікторович, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора ТОВ "Таврія В", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 169;

     

    Сабадашов Сергій Прокопович, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по м. Києву, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 170;

     

    Брагар Михайло Семенович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 171;

     

    Баранов Олег Миколайович, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ТОВ "НОРМА-ЦЕНТР", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 172;

     

    Поліщук Роман Вікторович, 1985 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, вчитель Луцької міської гімназії № 18, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під № 173;

     

    Козлова Ірина Анатоліївна, 1974 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку під № 174;

     

    Касілов Віталій Дмитрович, 1966 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор рекламного агентства "Неон", проживає в місті Слов’янськ Донецької області, включений до виборчого списку під № 175;

     

    Висоцький Зеновій Якимович, 1954 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, головний спеціаліст Тернопільської обласної державної адміністрації, проживає в місті Збараж Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 176;

     

    Пристая Олексій Дмитрович, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Голови Державного комітету лісового господарства України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 177;

     

    Перепелиця Віктор Вікторович, 1963 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра"", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 179;

     

    Стельмащук Юрій Іванович, 1979 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, вчитель Отинійського професійно-технічного училища № 33, проживає в смт Отинія Коломийського району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 181;

     

    Чепак Степан Степанович, 1982 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора державного сільськогосподарського підприємства "Ключарківське", проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 182;

     

    Пекарніков Анатолій Миколайович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, президент ТОВ " Фірма "Кредо-Крим", проживає в місті Євпаторія Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 183;

     

    Єсауленко Володимир Іванович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Перевальської міської ради, проживає в місті Перевальськ Луганської області, включений до виборчого списку під № 184;

     

    Бабійчук Валерій Вікторович, 1948 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник Вінницького обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 185;

     

    Тандура Володимир Миколайович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 186;

     

    Пілат Володимир Петрович, 1963 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Полтавської філії ТОВ "Агрозахист-Донбас", проживає в селі Розсошенці Полтавського району Полтавської області, включений до виборчого списку під № 187;

     

    Бондарчук Юрій Вікторович, 1976 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ЗАТ "Сільгостпродукт", проживає в місті Біла Церква Київської області, включений до виборчого списку під № 188;

     

    Дробін Андрій Анатолійович, 1976 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Ленінської районної у місті Кіровограді ради, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 189;

     

    Рудий Олександр Іванович, 1964 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань по Хмельницькому району Хмельницької обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в селищі Богданівці Хмельницького району Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 190;

     

    Венгровський Віктор Кузьмович, 1952 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Млинівської районної ради, проживає в смт Млинів Рівненської області, включений до виборчого списку під № 191;

     

    Бондарчук Володимир Ростиславович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор ЗАТ "Агропромисловий комплекс "Саврань", проживає в селі Полянецьке Савранського району Одеської області, включений до виборчого списку під № 192;

     

    Руденко Ганна Василівна, 1963 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник начальника Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 193;

     

    Граділь Андрій Іванович, 1973 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 194;

     

    Поперечний Сергій Іванович, 1971 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Теребовлянської районної державної адміністрації, проживає в місті Теребовля Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 197;

     

    Підмогильний Олександр Миколайович, 1953 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Сонячне Запорізького району Запорізької області, включений до виборчого списку під № 198;

     

    Ходаківський Леонід Болеславович, 1942 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Фастів Київської області, включений до виборчого списку під № 200;

     

    Матвіїшин Олег Романович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП "Матвол", проживає в місті Львів – Винники, включений до виборчого списку під № 201;

     

    Карнаухов Олександр Іванович, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селі Артема Станично-Луганського району Луганської області, включений до виборчого списку під № 203;

     

    Дан Олександр Юрійович, 1967 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Украгровест", проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 204;

     

    Попов Дмитро Вікторович, 1971 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, фінансовий директор ЗАТ "Камвольно-суконна компанія "Чексіл", проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 205;

     

    Бадагов Володимир Федорович, 1945 року народження, безпартійний, освіта вища, голова спостережної ради ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", проживає в місті Комсомольськ Полтавської області, включений до виборчого списку під № 206;

     

    Швець Дмитро Іванович, 1978 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 207;

     

    Головко Микола Іванович, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова президії Кіровоградської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 208;

     

    Ольховий Микола Миколайович, 1981 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 209;

     

    Литвинов Олександр Вікторович, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 210;

     

    Толстанов Олександр Костянтинович, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 211;

     

    Земський В’ячеслав Михайлович, 1977 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань Одеської обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в місті Роздільна Одеської області, включений до виборчого списку під № 212;

     

    Чмут Володимир Анатолійович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 213;

     

    Полуектов Юрій Костянтинович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 215;

     

    Гарабзєєв Віктор Вікторович, 1975 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 216;

     

    Щетінін Віталій Григорович, 1950 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 217;

     

    Ключнікова Олена Іванівна, 1982 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Коростень Житомирської області, включена до виборчого списку під № 219;

     

    Добровольський Юрій Володимирович, 1952 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 221;

     

    Горенкін Валерій Анатолійович, 1974 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент кафедри політичних наук Таврійського національного університету, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 222;

     

    Шишова Ірина Миколаївна, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора комунального підприємства "Стахановське трамвайно-тролейбусне управління", проживає в місті Брянка Луганської області, включена до виборчого списку під № 223;

     

    Рева Андрій Олексійович, 1966 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Вінницького міського голови, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 224;

     

    Коваль Іван Михайлович, 1955 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, головний інженер Жовтневого спиртзаводу, проживає в місті Карлівка Полтавської області, включений до виборчого списку під № 225;

     

    Ткачова Валентина Терентіївна, 1946 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 226;

     

    Помазан Сергій Семенович, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова сільськогосподарського кооперативу "Рубежівське", проживає в селі Михайлівська Рубежівка Києво-Святошинського району Київської області, включений до виборчого списку під № 227;

     

    Стеценко Володимир Іванович, 1953 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Бериславської районної державної адміністрації, проживає в місті Нова Каховка Херсонської області, включений до виборчого списку під № 232;

     

    Хольченков Олександр Миколайович, 1964 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 234;

     

    Вайдич Наталія Вікторівна, 1967 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, музичний керівник Самбірського дитячого дошкільного закладу № 14, проживає в місті Самбір Львівської області, включена до виборчого списку під № 235;

     

    Русін Олександр Миколайович, 1971 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 238;

     

    Дереш Світлана Володимирівна, 1948 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуюча Солобковецьким дошкільним навчальним закладом "Малятко", проживає в селі Солобківці Ярмолинецького району Хмельницької області, включена до виборчого списку під № 240;

     

    Захрабов Микола Нурушевич, 1948 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор державного підприємства завод "Генератор", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 242;

     

    Шевцов Петро Васильович, 1956 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації, проживає в місті Гола Пристань Херсонської області, включений до виборчого списку під № 243;

     

    Надоля Борис Федорович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань по Сватівському району Луганської обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в місті Сватове Луганської області, включений до виборчого списку під № 244;

     

    Білоус Сергій Миколайович, 1978 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор структурного підрозділу ЗАТ "Дніпробуд", проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 245;

     

    Сєдих Ігор Андрійович, 1976 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП "Фенікс", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 246;

     

    Рижков Володимир Миколайович, 1965 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Харківської обласної організації  Української спілки ветеранів Афганістану, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 249;

     

    Бараннік Олександр Феліксович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 250;

     

    Онопко Сергій Костянтинович, 1953 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 251;

     

    Безена Іван Михайлович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора ТОВ "Євромоноліт", проживає в смт Софіївка Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 254;

     

    Чернецький Олександр Петрович, 1984 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 255;

     

    Коротинська Людмила Дмитрівна, 1962 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, вчитель Жахнівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня, проживає в селі Жахнівка Тиврівського району Вінницької області, включена до виборчого списку під № 257;

     

    Килимнюк Віктор Йосипович, 1949 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління – генеральний директор ВАТ "Вінницяоблпаливо", проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 258;

     

    Капітанський Микола Петрович, 1954 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник директора Департаменту державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 260;

     

    Данчук Олена Степанівна, 1967 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань по Ленінському району Дніпропетровської обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку під № 261;

     

    Рибинський Ігор Євгенович, 1965 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор комунального підприємства "Житомироблагроліс", проживає в селі Дениші Житомирського району Житомирської області, включений до виборчого списку під № 262;

     

    Жевлаков Сергій Васильович, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора ТОВ "Люверс", проживає в місті Стаханов Луганської області, включений до виборчого списку під № 263;

     

    Шевчук Роман Петрович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор селянсько-фермерського господарства "Джерела Прикарпаття", проживає в смт Журавко Жидачівського району Львівської області, включений до виборчого списку під № 264;

     

    Кузьо Зиновій Миколайович, 1958 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, інструктор пневмотиру Турківської автошколи, проживає в місті Турка Львівської області, включений до виборчого списку під № 265;

     

    Луговський Юрій Федорович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, старший науковий співробітник Інституту проблем матеріалознавства Національної академій наук України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 266;

     

    Михальчук Богдан Олексійович, 1953 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор комунального підприємства ЖЕК "Покровська", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 268;

     

    Чигридова Олена Афанасіївна, 1971 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Краснодонського міського комітету профспілки працівників освіти та науки України, проживає в місті Краснодон Луганської області, включена до виборчого списку під № 269;

     

    Вєтров Анатолій Васильович, 1947 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Артемівськ Донецької області, включений до виборчого списку під № 270;

     

    Гнєушев Фрідріх Герасимович, 1932 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Лисичанськ Луганської області, включений до виборчого списку під № 271;

     

    Борковський Олександр Васильович, 1971 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 272;

     

    Гриненко Анатолій Степанович, 1967 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Голови Фонду державного майна України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 273;

     

    Тігунов Петро Олександрович, 1982 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, аспірант Інституту космічних досліджень Національної академії наук України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 275;

     

    Холін Олександр Іванович, 1931 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор промислово-виробничої фірми "Політ", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 276;

     

    Синельников Олександр Миколайович, 1957 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник Сніжнянського міського відділення Фонду соціального страхування професійних захворювань та від нещасних випадків на виробництві, проживає в місті Сніжне Донецької області, включений до виборчого списку під № 277;

     

    Євтушенко Олексій Олексійович, 1971 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна, консультант із суспільно-політичних питань по Калінінському району Донецької обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в місті Горлівка Донецької області, включений до виборчого списку під № 278;

     

    Бешенко Сергій Віталійович, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу Центру післядипломної освіти, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 283;

     

    Ільницький Михайло Степанович, 1960 року народження, безпартійний, освіта вища, перебуває у розпорядженні Міністерства внутрішніх справ України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 285;

     

    Граб Василь Іванович, 1982 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селі Тюшка Міжгірського району Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 286;

     

    Варбанець Віталій Андрійович, 1983 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Умань Черкаської області, включений до виборчого списку під № 287;

     

    Кобзаренко Іван Васильович, 1984 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП "РСК Лігал", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 288;

     

    Лукінова Ольга Миколаївна, 1979 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуюча відділом пропаганди та агітації Луганської обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під № 289;

     

    Анфілов Руслан Анатолійович, 1974 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 290;

     

    Мєдвєдєв Олександр Леонідович, 1973 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Харківського філіалу дочірнього підприємства "КТІ-Прінт" товариства з обмеженою відповідальністю "Київ-Техноінформ", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 291;

     

    Беляєва Ляля Георгіївна, 1978 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач кафедри соціальних, гуманітарних і правових дисциплін Уманського державного аграрного університету, проживає в місті Умань Черкаської області, включена до виборчого списку під № 294;

     

    Сорокіна Вікторія Сергіївна, 1980 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, бухгалтер ТОВ "Тотал", проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку під № 295;

     

    Павлюк Юрій Станіславович, 1974 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, тренер середньої загальноосвітньої школи № 127, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 296;

     

    Широкова Лілія Михайлівна, 1985 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта базова вища, студентка Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, проживає в місті Миколаєві, включена до виборчого списку під № 297;

     

    Криштанович Альона Миколаївна, 1983 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Чернівцях, включена до виборчого списку під № 298;

     

    Муравська Світлана Сергіївна, 1981 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під № 299;

     

    Везєлєва Катерина Олегівна, 1985 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, головний консультант Апарату Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 300;

     

    Мокрий Юрій Олексійович, 1982 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, молодший науковий співробітник Полтавської дослідної станції Інституту ветеринарної медицини, проживає в місті Кобеляки Полтавської області, включений до виборчого списку під № 301;

     

    Нечепуренко Сергій Володимирович, 1976 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань по Жовтневому району Луганської обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 302;

     

    Думп Анатолій Юрійович, 1983 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 303;

     

    Тютерева Ксенія Едуардівна, 1981 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуюча загальним відділом Донецької обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в місті Донецьку, включена до виборчого списку під № 304;

     

    Ярошенко Андрій Вікторович, 1982 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта базова вища, електромеханік ремонтно-ревізійної дільниці Рівненської дистанції електропостачання Львівської залізниці, проживає в місті Здолбунів Рівненської області, включений до виборчого списку під № 305;

     

    Запорожцева Юлія Сергіївна, 1977 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, методист Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, проживає в місті Житомирі, включена до виборчого списку під № 306;

     

    Удод Олександр Миколайович, 1979 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань по Пирятинському району Полтавської обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в місті Пирятин Полтавської області, включений до виборчого списку під № 308;

     

    Мазуренко Ярослав Анатолійович, 1981 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 309;

     

    Керквуд Степан Іванович, 1937 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Хорол Полтавської області, включений до виборчого списку під № 310;

     

    Дорофєєв Роман Григорович, 1979 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта базова вища, начальник служби охорони ТОВ "Курси іноземних мов "Чкаловські", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 311;

     

    Небога Олександр Іванович, 1961 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Маловисківської районної державної адміністрації, проживає в місті Мала Виска Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 312;

     

    Олійник Антоніна Іванівна, 1967 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта базова вища, тимчасово не працює, проживає в смт Новоархангельськ Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 313;

     

    Жук Микола Григорович, 1939 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови Кобеляцької районної ради, проживає в селі Жуки Кобеляцького району Полтавської області, включений до виборчого списку під № 314;

     

    Теліченко Олександр Іванович, 1946 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 315.

     

    Источник: пресс-служба ЦИК


    Читайте также:






























    E-NEWS.COM.UA

    Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388
    © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.
    Загрузка...