У перші два місяці року надходження військового збору до державного бюджету України суттєво збільшилися. Загальна сума сплаченого податку за січень–лютий склала 28,6 мільярда гривень, що демонструє помітне зростання порівняно з минулим роком.
Про це повідомила Державна податкова служба України. За даними відомства, протягом цього періоду військовий збір сплатили близько 1,6 мільйона платників податків.
У ДПС зазначають, що надходження від цього платежу зросли на 29,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Така динаміка свідчить про збільшення податкових платежів та активність економічних процесів у різних регіонах країни.
Найбільший обсяг військового збору традиційно забезпечила столиця. Платники податків у Києві перерахували до бюджету 9,3 мільярда гривень, що є найбільшим показником серед усіх регіонів України.
На другому місці за сумою сплаченого збору опинилася Дніпропетровська область, де до бюджету надійшло 3,1 мільярда гривень. Далі йде Львівська область із показником 2,2 мільярда гривень.
До переліку регіонів із найбільшими надходженнями також увійшла Харківська область. Тут платники податків спрямували до державного бюджету 1,9 мільярда гривень військового збору.
У Державній податковій службі пояснюють високі показники цих регіонів значною концентрацією бізнесу, великою кількістю найманих працівників та активною підприємницькою діяльністю, що формує значну частину податкових надходжень до бюджету країни.
e-news.com.ua
