Який сік найкорисніший для грудничка

14 июл, 16:08

Для немовлят підходять тільки свіжовичавлені соки.

Сама природа наділила фрукти і ягоди корисними натуральними цукрами, найкраще, щоб в соках тільки вони й утримувалися.

Першими вводять монокомпонентні соки, починаючи з 0,5 чайної ложки і поступово збільшуючи кількість, потім — з двох і більше видів фруктів, ягід або овочів.

Асортимент соків розширюється в міру дорослішання малюка.

Яблучний сік.
Добре освіжає, нормалізує обмін речовин, містить багато заліза. Особливо корисний при порушеннях обміну (оксалурия, сечокислий діатез). Виводить з організму солі щавлевої і сечової кислот.
Сік груші.
Віджимають з абсолютно зрілих кращих сортів. Цей сік втамовує спрагу при ГРВІ з підвищеною температурою. Є дані про антибактеріальних і вірусонейтралізующіх властивостях грушевого соку. Його сечогінну дію допомагає при захворюваннях нирок і сечового міхура.
Сік моркви.
Робить цілющу дію завдяки бета-каротину, має ранозагоювальну ефектом, покращує стан шкіри і слизових. Ефективний при недокрів’ї, бронхітах і астмі.
Сік шипшини.
Він найбыльш чудодійний. Всього в 25 г свіжих плодів шипшини міститься 115 мг вітаміну С і 3 мг бета-каротину. Але як його приготувати? Зрілі плоди розрізають, очищають від насіння і волосків зубною щіткою, бланшують в киплячій воді дві хвилини і протирають або пропускають через соковижималку. Отриману масу змішують з гарячим 30% -ним цукровим сиропом, приготованим на воді від бланшування: на 4 частини пюре 6 частин сиропу. Суміш підігрівають, помішуючи, до 70-80 ° С і витримують при цій температурі 5 хвилин, потім розливають у гарячі сухі скляні банки, закривають і відразу закочують.
Сік грейпфрута.
Віджимають з доспілих плодів. Цей сік особливо багатий вітаміном С і його «групою підтримки» — рутином і гесперидин. Містить мало калорій, тому рекомендується і малюкам з надмірною вагою. Якщо дитина погано засинає, сік грейпфрута призначають за півгодини до нічного сну, додаючи чайну ложечку меду, якщо у крихти немає алергії на мед.
Сік капусти брюссельської.
У третині склянки цього соку цілих 100 мг вітаміну С. Багатий він і цінними мікроелементами, калієм, кальцієм, магнієм і залізом. Можна змішувати сік брюссельської капусти з соком помідора, стебел селери і зелені кропу. Вийде смачний вітамінний напій з приємним пряним запахом.
Сік селери.
Віджимають з коренеплодів і листя. Служить ароматною добавкою до овочевих соків з моркви, томатів, капусти, ріпи. Сік селери збільшує розумову і фізичну працездатність. Рекомендується дітям з надмірною вагою. Корисний при алергічних висипаннях на шкірі, запорах, а також набряклості особи.

roditeli.ua


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/551555.html



Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua