08 июн, 15:48
Подарунки — це знак уваги, прояв любові. Дарувати їх дуже приємно. Особливо, якщо одержувач — дитина.
Будь-яка мама насолоджується захопленням свого малюка, коли той з наростаючим інтересом розв’язує стрічку, знімає яскраву упаковку і дістає подарунок, как передает Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net
Щоб зробити правильний вибір, психологи рекомендують батькам орієнтуватися перш за все на характер дитини, його світовідчуття.
Чутлива дитина
Таких діток ще називають по-науковому «сенситивними». Для них важливо не те, що подарували, а як саме подарували. Відчуття від ситуації, вимовлених слів — все це має велике значення для сприйняття подарунка в цілому.
Це може бути звичайний плюшевий заєць, але мама попросила спочатку закрити очі, потім шепнула на вушко ласкаве слово, приобійняла і …, новий друг уже в руках у малюка, а він здивований кліпає очима і посміхається від щастя.
Активна дитина
Для такого типу дітей рух — це життя! Важлива будь-яка діяльність, аби не сидіти на місці. Велосипеди, скейти, самокати, м’ячі, набори для вуличних ігор — все це можна сміливо дарувати активному синові.
І якщо батьки дійсно хочуть, щоб подарунок запам’ятався, то потрібно перетворити вручення презентів в веселе шоу!
Наприклад, приготуй заздалегідь «піратську карту» і зашифрують на ній місцезнаходження сюрпризу. Нехай маршрут до «кладу» пролягає через всю квартиру, а під час пошуків «скарбів» належить розгадувати загадки та ребуси.
Комунікативна дитина
Такі діти зосереджені на інформації. Вони люблять дізнаватися все нове. Їм сподобаються розвиваючі ігри та … щось унікальне, то, чого немає більше ні в кого.
При цьому ціна подарунка не має ніякого значення. Це може бути лавовий камінь зі схилів вулкана Тейде з іскристими вкрапленнями хризоліта або вінтажна лялька в нарядах минулого століття, знайдена у бабусі на антресолях.
«Рецептивна» дитина
Стабільність для таких дітей — гарантія безпеки і відчуття щастя. Режим і повтор — важливі елементи їх життя. А різноманітність, навпаки, стає джерелом стресу.
Традиційний морквяний торт, компот з полуниці — фірмові мамині страви — подають сигнал, що в житті все добре.
Подарунок повинен бути обов’язково узгоджений заздалегідь. Він не зберігається в секретному місці, а купується разом з дитиною. Жодних сюрпризів і імпровізації.
Найчастіше навіть тип подарунка може не змінюватися рік від року: чергова лялька або машинка, тільки трохи іншого кольору.
✓ У подарунок — враження!
Нематеріальний подарунок — теж чудова ідея! Активний малюк зрадіє сертифікату в батутними центр, «сенситивний» дитина із задоволенням піде на спектакль або візьме участь у фотосесії, комунікативний — не засумуєш в інтерактивному музеї. А «рецептивний» — із задоволенням повчиться готувати свій улюблений торт на майстер-класі.
✓ Чиста проекція
Часто, купуючи подарунок, батьки мимоволі реалізують свою власну дитячу мрію. Але малятко може відштовхнути величезну ляльку в бальному платті, а непосидючий син буде радий отримати ковзани замість чергової настільної гри.
Чи не проектується своє дитинство на малюка, його мрії можуть сильно відрізнятися від твоїх!
Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/549572.html
Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua