4 правила успішного раннього розвитку дитини

05 июн, 15:28

Малюкові вже виповнився рік, і настала пора подумати, як організувати розвиваючі заняття. Іноді мами губляться: з чого почати?

Яку методику раннього розвитку дитини ви б не вибрали, результат буде, тільки якщо ви правильно підійдете до проведення самого заняття.

Розвиваючі заняття найкраще проводити вранці, після того як малюк виспався і поснідав. Це дуже вдалий час для засвоєння нового матеріалу. Звичайно ж, малюк повинен бути здоровий, веселий і налаштований сприймати все нове.

ГОТУЄМОСЬ

Малюки за своєю природою консерватори, їм комфортніше і спокійніше, коли вони точно знають, що за чим піде. Тому заняття треба проводити регулярно, а не від випадку до випадку. Наприклад, вашим першим традиційним ритуалом, що передують заняття, може стати читання книжки, спокійна гра або що-небудь інше. Вибирати вам.

РОЗМИНАЄМОСЬ

По-друге, спробуйте кожен урок починати з пальчикової гімнастики. Вона розвиває дрібну моторику, таким чином, ви стимулюєте мовленнєвий розвиток дитини. Ви без зусиль знайдете потішки і пальчикові ігри, залишиться лише вибрати з їх безлічі кілька таких, які підійдуть саме вашій дитині.

РОЗВИВАЄМОСЯ

Саме заняття повинне включати вправи, спрямовані на всебічний розвиток вашого малюка: його слуху, зору, тактильних відчуттів, творчих здібностей. Не можна упустити і розвиток логічного мислення, вивчення навколишнього світу.

ЗАКРІПЛЮЄМО РЕЗУЛЬТАТИ

В кінці будь-якого розвиваючого заняття обов’язково потрібно повторити пройдений матеріал: ще раз прочитайте потішку, задайте малюку навідні запитання про те, що він сьогодні дізнався.

Заняття не повинно стомлювати малюка, в ідеалі нехай воно буде нетривалим і закінчиться до того моменту, коли малюк втратить до нього інтерес.

roditeli.ua


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/549354.html



Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua