У зону підтоплення потрапили шість областей, найгірша ситуація на Чернігівщині

18 апр, 13:40

Внаслідок підняття рівня води у річках підтоплено домогосподарства і сільськогосподарські угіддя у Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській, Чернігівській та Полтавській областях. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

За даними рятувальників, наразі спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.

У зону підтоплення потрапили шість областей, найгірша ситуація на Чернігівщині: фото, відео
У ДСНС переконують, що гідрологічна ситуація контрольована. Спостерігається тенденція щодо зниження темпу підняття рівня води у річках на півночі країни. Залишаються підтопленими 852 дворогосподарства (Чернігівська – 474, Черкаська – 182, Дніпропетровська – 79, Полтавська – 107 та Київська – 10) та 111 будинків (Дніпропетровська – 38, Черкаська – 42, Чернігівська – 29 та Полтавська – 2), з них 38 дачних.

У Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській та Полтавській областях підтоплено 10 762 га сільськогосподарських угідь. Порушено транспортне сполучення до 30 населених пунктів: Чернігівська – 29 та Київська – 1.

У Київводоканалі звернули увагу мешканців столиці, що під час паводка вода може мати "злегка жовтуватий колір".

"Цей показник впливає на якість води лише візуально і не свідчить про її небезпечність... Наразі якість води залишається в межах норми", – переконують у пресслужбі Київводоканалу.

Чернігівська область

Спостерігається підняття рівня води на річках Дніпро, Десна, Сейм, Сож та Віть.

Зафіксовано підтоплення 474 дворогосподарств у 12 населених пунктах та 29 житлових будинках у трьох населених пунктах (села Мньов,  Пустинки та Прохорів Чернігівського району). Порушено сполучення з 29 населеними пунктами Новгород-Сіверського, Корюківського, Ніжинського та Чернігівського районів.

Підрозділами ДСНС перевезено 219 осіб та доставлено 10 кг харчових продуктів.

Волинська область

Підтоплено 7198 га сільськогосподарських угідь. Протягом доби відкачано 83 куб. м води з трьох дворогосподарств.

З зони підтоплення перевезено шестеро осіб.

Рівненська область

Підтоплено 3063 га сільськогосподарських угідь (Вараський район – 663 га та Сарненський район – 2 400 га).

Черкаська область

На території 16 населених пунктів Черкаського та Золотоніського районів підтоплено 42 житлові будинки, 182 дворогосподарства та 485 га сільськогосподарських угідь.

Полтавська область

На території шести населених пунктів Кременчуцького району підтоплено два житлові будинки, 107 дворогосподарств та 15 га сільськогосподарських угідь.

Дніпропетровська область

На території області підтоплено 38 дачних будинків, 79 дворогосподарств та 0,5 га сільськогосподарських угідь.

Вадим Ребрина

ЛIГАБiзнесIнформ


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/546317.html



Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua