30 июн, 08:48
Як з’ясувалося, дітям дуже подобається звучання флейти, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net
Сучасні дослідження не тільки підтверджують раніше відомі висновки вчених про важливість музики на нервову систему людини, а й визначають новий вплив мелодій на мозок дітей, що народилися раніше встановленого терміну, інформує Ukr.Media.
Про вплив музики на людей відомо ще з 1893 року, коли російсько-грузинським фізіологом В. Р. Тархановим було заявлено про вплив музики на настрій людини, і позитивному впливі прослуховування мелодії, на роботу серця та стабілізації тиску.
На початку 20-го століття В. М. Бехтеревим була опублікована доповідь, що підтверджує здатність музичних творів відволікати людей від зовнішніх подразників, підвищувати зосередженість і працездатність людини. Особливу увагу вчений приділив колисковим пісням, які сприяють попередженню розвитку неврозів у малюків.
Дослідникам з Швейцарії, в наші дні, вдалося підтвердити значення спеціально створеної музики для нормального розвитку мозку у недоношених дітей.
Хоча медикам вдалося врятувати життя народжених раніше строку дітей, практично в 50% випадків у наслідку, доводиться стикатися з розвитком різних порушень в області нервової системи у малюків.
Експерименти, які проводили вчені з участю недоношених дітей, під суворим контролем лікарів, показали, що спеціальна мелодія допомагає «добудовуватися» мозку недоношених немовлят. Для цього фахівцями було створено три мелодії в яких були використані флейта індійських заклинателів змій, арфа і дзвіночок.
Протягом 40 тижнів дітям включали дані мелодії. Після закінчення експерименту МРТ-дослідження показало, що функціональні зв’язки між різними областями мозку були значно вищі у дітей, що слухали мелодію, у порівнянні з контрольною групою дітей.
Слід зазначити, що в даний час фахівцями в галузі психології, психіатрії та інших напрямків, ведеться широке застосування звукотерапії для лікування різного роду психічних відхилень, в періоди реабілітації, а так само при лікуванні хвороби Паркінсона.
Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/528519.html
Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua