Австралія ввела санкції проти пропагандистів, чиновників і організацій рф

18 май, 18:00

Австралія ввела санкції щодо восьми російських пропагандистів. Під обмеження також потрапила низка державних службовців та організацій. Про це повідомляє УНН з посиланням на 7News.

Деталі

Обмежувальні заходи торкнулися пропагандиста і генерального директора інформагентства “росія сьогодні” Дмитра Кисельова, генерального директора RT Олексія Ніколова, журналіста і ведучого Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії Сергія Брильова, гендиректора холдингу “Газпром-Медіа” Олександра Жарова, телеведучого Михайла Леонтьєва, військових кореспондентів Євгена Піддубного, Олександра Коца і Дмитра Стешина.

Також санкції введені проти директора Музею перемоги Олександра Школьника, т.в.о. глави МНС росії Олександра Чупріяна, першого заступника директора ФСБ Сергія Корольова і першого заступника начальника генерального штабу збройних сил рф Миколи Богдановського.

Обмеження також були введені проти “ПВК Вагнера” та двох білоруських підприємств: виробника гусеничної техніки “Мінотор-сервіс” і ВАТ “КБ Радар”.

Нагадаємо

Австралія ввела фінансові санкції та заборонила в’їзд двом донькам російського диктатора володимира путіна, доньці глави МЗС рф сергія лаврова та 144 російським депутатам.

Юліана Росковінська

Джерело: УНН


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/525777.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua