Медики назвали продукти, які не можна споживати при головному болю

19 май, 07:24

Названі популярні продукти, які провокують мігрень.

При сильному головному болю лікарі рекомендують відмовитися від деяких сортів сиру, ковбаси, кави, цитрусових і авокадо. Про це розповіли іспанські дієтологи Сандра Бакера та Альваро Санчес, інформує Ukr.Media.

Медики попередили, що якщо людина почала відчувати головні болі з деякою періодичністю, то це привід звернутися в поліклініку.

Однак знизити інтенсивність головного болю допоможе відмова від деяких продуктів. Так, на думку дієтологів, при мігрені варто виключити з раціону блакитні сири, оскільки в них міститься багато гістаміну — похідної амінокислоти гістидин.

З цієї ж причини бажано відмовитися від усіх цитрусових фруктів і від авокадо.

Як підкреслив Альваро Санчес, велика кількість гістаміну міститься також в червоному вині. Від нього людям з головним болем варто відмовитися — поряд з іншими алкогольними напоями. Міститься гістамін і в ковбасі, а також інших м’ясних продуктах сильної переробки.

Кава також може спровокувати головні болі, вважають експерти. Причому мігрень може стати наслідком як різкого збільшення вживання кави, так і скорочення її вживання.

aspekty.net


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/525764.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua