Названо напій, який пригнічує коронавірус

18 май, 07:24

Німецькі вчені з’ясували, що чай на основі шавлії і перилли здатен пригнічувати активність COVID-19. Про це йдеться в препринті статті, опублікованій на порталі biorxiv.

Група вірусологів з Інституту вірусології Університетської клініки Ессена інкубувала інфіковані коронавірусом клітини з трав’яними чаями з шавлії, перилли і коріандру.

Спочатку вони доводили напої до кипіння, а потім настоювали їх протягом двох годин при температурі води в 60 градусів, щоб забезпечити максимальне насичення трав’яними компонентами.

В ході дослідження було виявлено, що навіть короткочасного прийняття перилли і шавлії досить, щоб придушити відтворення коронавірусу. Результат спостерігався вже після 30 хвилин обробки клітин.

При цьому лікувальний ефект досягається не за рахунок загального противірусного ефекту, так як ці ж відвари не мали дії на вірус простого герпесу.

Фахівці прийшли до висновку, що такі чаї, імовірно, можна застосовувати для профілактики коронавірусної інфекції, однак цю інформацію ще належить оцінити іншим фахівцям.

Раніше вчені з Німеччини з’ясували, що сік чорноплідної горобини ефективний проти коронавірусу.

aspekty.net


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/525685.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua