Фахівці розповіли, чи можна їсти перед нічним сном

17 май, 20:28

Схильність до нічних перекусів можна пояснити.

Якщо в нічний час у вас виникає бажання сходити на кухню за чимось смачненьким, то це неспроста, інформує Ukr.Media.

Представник Нью-Йоркської державної академії харчування і дієтології Джонатан Вальдес вважає, що вживати їжу потрібно за пару годин до сну, адже їжа повинна встигнути перетравитися. У таку пізню годину в організмі сповільнюється метаболізм, тому на вечерю краще вибрати більш легкі страви. Якщо тіло не встигне переварити їжу до сну, то вам може загрожувати безсоння.

Фахівець із харчування та їжі Аліса Рамсі впевнена, що при виникненні почуття голоду потрібно обов’язково їсти, навіть якщо на годиннику стрілки наближаються до півночі. На думку нутриціолога, бажання пізнього перекусу надходить не від шлунка. Зазвичай, пізньої вечері організм вимагає в разі стресу, емоційних переживань, а в деяких це навіть просто звичка або тому що нудно. Аліса Рамсі в таких випадках радить запитувати себе: чи дійсно це фізичний голод?

Нутриціолог Ребекка Діткофф рекомендує усувати відчуття голоду спеціальним напоєм. Наприклад, у трав’яний чай або мигдальне молоко додати куркуму і корицю. Якщо вас наздогнав голод перед сном, не відмовляйте собі у «правильній» їжі. Спеціаліст пропонує наступну легку нічну страву: у грецький йогурт додайте невелику порцію горіхів або авокадо.

aspekty.net


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/525679.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua