Фахівці виявили, що кава здатна зменшувати ризик розвитку хвороб Альцгеймера та Паркінсона

01 май, 13:08

Фахівці виявили, що кава здатна зменшувати ризик розвитку хвороб Альцгеймера та Паркінсона. Кава може бути профілактичним засобом проти хвороб Альцгеймера та Паркінсона, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

Крім того, що кава — це відмінний спосіб почати день, закінчити трапезу або відігнати сонливість у другій половині дня, виявляється, кава може бути корисною й для мозку. Зокрема, нещодавнє дослідження показало, що вона може знизити ризик розвитку нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера і хвороба Паркінсона, інформує Ukr.Media.

Елізабет Ротенберг, дипломований дієтолог з Університету Крістіанстада у Швеції, написала експертний звіт про дієту і про те, як вона впливає на ризик розвитку розладів мозку. У цій доповіді, яка була підтримана некомерційною організацією Institute for Scientific Information on Coffee (ISIC), також вивчалося, як споживання кави може зменшити цей ризик. Щоб знайти відповіді, Ротенберг проаналізувала попередні дослідження, які вивчали можливий вплив кави на розвиток нейродегенеративних захворювань, таких як хвороби Альцгеймера та Паркінсона.

Ротенберг знайшла достатньо доказів того, що регулярне вживання кави може знизити ризик нейродегенеративних захворювань. Насправді, кава може навіть допомогти приборкати симптоми цих захворювань у деяких випадках. Дослідження, які використовувала Ротенберг, були зосереджені на «помірному споживанні кави», яке визначалося як три-п’ять чашок кави на день.

Ще одне відкриття Елізабет Ротенберг полягало у тому, що чоловіки з більшою ймовірністю отримують користь від споживання кави за наявності хвороби Паркінсона, ніж жінки. Попередні дослідження показали, що вживання кави після початку хвороби Паркінсона може поліпшити рухову активність. В цілому, література, що існує, передбачає, що вживання кави може допомогти знизити ризик розвитку хвороб Альцгеймера і Паркінсона. Попередні дослідження показали, що кофеїн, основна активна сполука у каві, може запобігти запаленню, яке було пов’язане з хронічними захворюваннями.

Хвороби Альцгеймера та Паркінсона зазвичай вражають людей похилого віку. Люди з деменцією мають проблеми з мисленням, пам’яттю та прийняттям рішень. У людини також може розвинутися деменція, незважаючи на те, що у неї немає ані хвороби Паркінсона, ані хвороби Альцгеймера, як у людей, які перенесли інсульт.

Хоча деменція, зазвичай, вражає людей похилого віку, вона не є нормальною частиною старішання. І хоча нейродегенеративні захворювання не є «виліковними» у загальноприйнятому сенсі, кількість досліджень, що зростає, показує, що їх можна повернути назад або запобігти. Доповідь Елізабет Ротенберг припускає, що одним із способів досягнення цієї мети може бути вживання кави.

aspekty.net


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/524634.html



Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua