Через воєнний стан Мін'юст дозволив реєстрацію шлюбу протягом одного дня та дистанційно

18 апр, 13:00

Міністерство юстиції України спростило процедуру укладення шлюбу під час воєнного стану.

Так, відтепер це можна зробити протягом одного дня після заяви та навіть дистанційно у Zoom. Про це повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць.

Вона зазначила, що на сьогодні реєстрація шлюбу може відбуватися у будь-якому органі ДРАЦСу на території, де не ведуться бойові дії. При цьому, в певних умовах шлюби можуть реєструвати не лише працівники органів ДРАЦС. Наприклад, це можуть бути й поліцейські, й військові. Зокрема, це актуально для жінок і чоловіків, які несуть службу. Для них зробили можливість одружуватись дистанційно.

"Вони можуть звернутися до свого командира і подати заяву про те, що бажають одружитися дистанційно. Таким чином, зареєструвати шлюб можна навіть тоді, якщо одного з членів подружжя немає фізично. Людина, яка не перебуває у військовій частині, може бути підключена дистанційно. І навіть обоє з пари можуть бути підключені дистанційно, просто через Zoom", - поінформувала заступник Міністра.

За даними Мін'юста, з початку повномасштабної війни одружилися майже 22 тисяч українських пар, що більше, ніж зазвичай. Це пов’язано зокрема з воєнним станом.

Нагадаємо, що українським школярам дозволять пройти ЗНО-2022 у Європі.

Інф. delo.ua


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/523810.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua