Реакція на холод, біль у животі та інші нетипові симптоми захворювань серця

05 фев, 07:24

Реакція на холод, біль у животі та інші нетипові симптоми захворювань серця. За яких симптомів варто насторожитися?

Серцево-судинні патології є одними з найпоширеніших у всьому світі. Вони щороку забирають мільйони життів. За яких симптомів варто насторожитися? Як протестувати роботу серця за допомогою холодного повітря? Як правильно піклуватися про серцевий м’яз?

Статистика невблаганна і показує, що серцево-судинні захворювання широко поширені серед молодих людей, інфаркти все частіше трапляються у 30-40-річних пацієнтів. Особливо часто перебої в роботі серця спостерігаються у курців, які зловживають алкоголем, любителів жирної їжі, смаженого та фастфуду. Додайте до цього постійні стреси, і хвороби серця не забаряться, інформує Ukr.Media.

Ось п’ять найпоширеніших симптомів, які трапляються на ранніх стадіях серцевих захворювань, коли процес формування патології ще можна скоригувати.

Біль у грудях. Багато хто відчуває її як тяжкість та тиск зсередини. Вона локалізується у грудях і може супроводжуватися страхом смерті. Біль може раптово розпочатися та зникнути. Це має насторожити!
Задишка. Будь-яка задишка, що особливо посилюється і не проходить у стані спокою, повинна викликати тривогу.
Біль в животі. Може бути проявом абдомінальної форми інфаркту міокарда.
Реакція на холодне повітря. Якщо при вдиханні холодного повітря з’являється біль у грудях чи задишка — з великою ймовірністю це пов’язано зі збоєм у роботі серця.
Біль, що віддає в руку, щелепу — це не завжди неврологія. Такий біль також може бути провісником інфаркту.
Порада тільки одна: бережіть своє серце. Починайте піклуватися про нього з самого раннього віку. Відмовтеся від шкідливих звичок, включіть у раціон продукти, багаті магнієм, калієм та вітамінами групи В, будьте фізично активні! Тільки тоді серце прослужить вам довго.

Що робити, якщо лікар підтвердив захворювання серця?

Не варто відкладати, терпіти, боятися, потрібно терміново займатися вирішенням цієї проблеми, тому що захворювання серця насправді поводяться досить безсердечно по відношенню і до хворої людини, і до її родичів і друзів. Ось кілька дуже простих, але дієвих порад, як жити з хворобами серця довго і щасливо.

Зберігайте прихильність до лікування в будь-яких обставинах. Потрібно неухильно дотримуватися графіка прийому ліків, які призначив лікар. Навіть у відпустці, навіть у відрядженні — завжди.

Відмовтеся від шкідливих звичок, перш за все, від алкоголю і куріння. Не існує «корисних» доз.

Харчуйтеся збалансовано. Відмовтеся від надмірного вживання солі і жирних видів м’яса.

Слідкуйте за погодою, досліджуйте реакцію свого організму на погодні зміни. Спалахи на сонці, скачки атмосферного тиску, аномальна спека, різкі перепади температури як влітку, так і взимку шкодять нашим судинам.

Серце — це «мотор», який працює на нас без відпочинку. Йому не можна розслаблятися ні на хвилину!

Ви в зоні ризику, якщо..

Трохи цифр. Серцево-судинні захворювання як і раніше забирають більше 18 мільйонів людських життів щорічно. Кількість пацієнтів з серцевими патологіями з року в рік зростає.

Ще раз повторимо, що ви в зоні ризику, якщо у вас підвищений артеріальний тиск, рівень холестерину і глюкози в крові, якщо ви багато років курите, зловживаєте алкоголем, в силу різних причин часто стримуєте негативні емоції, хронічно не висипаєтеся, у вас зайва вага і ви не звикли займатися спортом.

Патології серця не формуються за один день — зазвичай, до них ведуть роки життя з нездоровими звичками. І не варто списувати з рахунків вроджені патології і спадковість. Якщо у вашій родині є випадки смерті від серцево-судинних Захворювань, Ви обов’язково повинні проходити щорічний чек-ап здоров’я і стежити, щоб всі перераховані вище показники були в нормі.

aspekty.net


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/520233.html



Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua