Як проходить тендер на ProZorro.Sale?

26 авг, 18:10

Реалізація державного майна може відбуватися тільки за допомогою електронних аукціонів в системі Прозорро.Продажі. Під таким майном розуміється нерухомість, транспорт, ділянки землі, комплекси підприємств або їх частини, а також інші об'єкти і активи. Обов'язковість публічних аукціонів при продажу держмайна випливає із Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна». Самі торги можуть виявитися дуже вигідними для потенційних покупців, так як тут є можливість придбати за вигідною ціною цікавий варіант нерухомості для себе.

Хто може брати участь в тендерах ProZorro.Sale?

Перше, що варто зрозуміти з приводу торгів в системі Прозорро.Продажі - вони відкриті для будь-якої охочої особи, будь це бізнес фірма або звичайний громадянин. Якщо така особа підтвердить той факт, що вона має право купити державні активи, то вона може подати свою заявку на участь в аукціоні. Якщо простіше, то ця теза буде виглядати наступним чином: «У вас є гроші і ви готові купити державну власність з аукціону, тоді беріть участь в торгах».

Другий момент пов'язаний з тим, що сама по собі процедура проведення торгів така, що вона дає рівні права і можливості для будь-якого учасника. Тут немає можливості зробити підставні торги під «свого» учасника. До початку аукціону ні замовник, ні інші учасники не знають, хто подав заявку на торги, і скільки людей братиме участь взагалі. Перемога присуджується автоматично тому, хто запропонував найбільше грошей за лот.

Тендери на ProZorro Sale

Як проходить тендер на ПроЗорро.Продажі?

Що можна сказати про процедуру участі в аукціонах? Вона повністю проходить в електронному форматі, вам не треба нікуди їхати. Щоб взяти участь у торгах, вам потрібно:

Тендер з продажу може проходити за сценарієм на підвищення і зниження ціни (англійська та голландська схема). Це вказується в умовах торгів заздалегідь. При зниженні ціни, вартість лота падає в процесі до моменту, поки один з учасників не висловлює бажання викупити майно за усталеною ціною. Якщо активність конкурентів на торгах невисока, то у вас є можливість придбати дуже вигідно нерухомість або інше майно.

Як спростити участь і виграти тендер?

Вам необов'язково вникати в усі питання роботи системи або нюанси оформлення та подачі документів, щоб вам допомогти існує юридичний супровід тендерів. Досвідчений юрист, який знає нюанси роботи системи Прозорро і розбирається в питаннях оформлення документів, буде дуже корисний. Тут допомога може полягати:

Всі ці етапи важливі, тому юридичний супровід тендерів корисний. Так ви не зробите помилку, і зможете заощадити. Адже мета на торгах не просто виграти, а витратити при цьому найменшу суму грошей. Спеціаліст знає, що для цього потрібно зробити!


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/510650.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua