27 сен, 08:55
Мара Лопес, громадянка Португалії, нещодавно була представлена на посаді нового координатора програм ФАО в Україні. Вона замінила на цій посаді Хушніда Саттарова, який працював тут протягом останнього року.
Мара вивчала міжнародні відносини та здобула два ступені магістра – в галузі управління сталого розвитку та в галузі політичних і міжнародних наук. З 2012 року вона працювала над розвитком та стабілізацією громад з різними неурядовими організаціями в Гвінеї-Біссау, з Організацією Об'єднаних Націй у Центральноафриканській Республіці та у Південному Судані.
Вона приєдналася до ФАО у Південному Судані в березні 2018 року та працювала там як фахівець з виконання програм, заступник координатора реагування на надзвичайні ситуації, керівник підрозділу підтримки польових офісів. Мара має широкий досвід роботи в галузі сільського господарства та соціального захисту, зокрема в підтримці економічного відновлення постраждалого від кризи населення та посилення стійкості сільських громад.
Так як сільське господарство є провідним фактором економічного розвитку України, робота ФАО тут зосереджена на 4 пріоритетних напрямках:
діловий клімат та правозастосування; профілактика, контроль та нагляд за транскордонними хворобами тварин; адаптація чинного законодавства до міжнародних вимог та вимог ЄС;
земельна реформа та продовольча безпека;
розвиток ланцюжків доданої вартості агропродуктів та покращення доступу на міжнародні ринки;
навколишнє середовище та управління природними ресурсами.
Мара Лопес допоможе новому українському уряду підготувати та підписати Рамкову програму співробітництва ФАО на 2020-2022 роки. Команда продовжуватиме працювати над проектами, спрямованими на популяризацію сталого ведення сільського господарства та відновлення деградованих ландшафтів у лісостеповій та степовій зонах України, підтримку економічного відновлення мікро-, малого та середнього сільськогосподарського бізнесу на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей, підвищення обізнаності щодо антимікробної резистентності, викорінення продовольчої небезпеки та всіх форм неправильного харчування.
Діяльність у рамках цих проектів ФАО сприяє досягненню 1, 2, 8 та 15 Цілей сталого розвитку.
Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/468628.html
Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua