Речник АТО: За минулу ніч бойовики 9 разів обстріляли українських військових

23 дек, 12:12

 

Київ, 23 грудня 2014 року – Ситуація в зоні АТО на сході України залишається складною. «Розпочинаючи з 18 годин вчорашнього вечора і до 6 годин ранку незаконні збройні формування 9 разів провокували українських військових, використовуючи стрілецьку зброю, гранатомети та міномети. За ніч було обстріляно метеовежу донецького аеропорту та село Піски. Використовуючи стрілецьку зброю і гранатомети, терористи обстріляли околиці Нікішино та електропідстанцію у Дебальцево. Мінометного обстрілу зазнали позиції наших військ у Ломакіно та поблизу Гнутово», - повідомив під час скайп-включення в Українському кризовому медіа-центрі речник АТО Леонід Матюхін.

Бойовики здійснили гранатометний обстріл теплоелектростанції у населеному пункті Щастя. З мінометів обстріляли українські позиції в районі Сокольників. А поблизу Кримського відбулося бойове зіткнення українських військових та незаконних збройних формувань. Незважаючи на таку кількість обстрілів, всі дії бандитів носили суто провокаційний характер.

Активізувалася робота безпілотників незаконних збройних формувань. «Розпочинаючи з 16.40 і до першої години ночі у небі над Маріуполем було помічено більше 10 прольотів безпілотних літальних апаратів», - додав речник АТО.


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/358179.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua