29 июл, 08:16
Судами за участю працівників Дніпровської екологічної прокуратури за незаконне зайняття рибним промислом (ст. 249 КК України) на р. Дніпро, її водосховищах, Дніпровсько-Бузькому лимані постановлено 587 обвинувальних вироків (стосовно 764 осіб), за нереабілітуючих підстав закрито 144 кримінальних провадження.
Найбільше завдано збитків злочинними діями браконьєрів у Київській, Запорізькій, Черкаській, Полтавській та Херсонській областях.
У рибалок конфісковано все здобуте, знаряддя і засоби незаконного промислу, а це сітки, неводи, трали, пастки, сачки тощо.
Державі вже відшкодовано майже 3,4 млн грн завданих збитків.
Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури
Довідка: Наказом Генерального прокурора України від 4 жовтня 2011 року створено Дніпровську екологічну прокуратуру, , на яку було покладено здійснення правозахисної, представницької діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері охорони та збереження водних ресурсів р. Дніпро, її водосховищ, водоохоронних зон, прибережних захисних смуг р. Дніпро та підтримання державного обвинувачення з цих питань.
До її складу входять апарат Дніпровської екологічної прокуратури та 7 міжрайонних екологічних прокуратур: Київська, Дніпропетровська, Запорізька, Кременчуцька, Очаківська, Херсонська та Черкаська.
Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/345812.html
Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua