Под Киевом «позолотили» газовые трубы

07 мар, 08:03

З два десятки мільйонів гривень витратили в «Київоблгазі» на підвищення безпеки газопостачання в Київській області. В компанії наголошують на важливості таких заходів.

Компанія «Київоблгаз» вклала понад 20 мільйонів гривень у комплексне підвищення безпеки газопостачання Київської області. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі «Київоблгазу».
 
В рамках таких заходів компанія відремонтувала та замінила газопроводи, реконструювала станції катодного захисту та обладнання газорозподільних і регуляторних пунктів. «Навіть незначна пробоїна газопроводу діаметром у 2 мм може загазувати територію у радіусі 2-х кілометрів, тому безпека газопостачання прямопропорційна стану наших газопроводів і споруд на них», – йдеться в повідомленні.

Також в рамках комплексного підвищення безпеки газопостачання компанія встановила 4 нових сучасних газорегуляторних пункти в Броварському та Таращанському районах Київщини та замінила 44 регуляторних пункти шкафного типу. Головною перевагою нового обладнання є сучасна система автоматики, яка блокує подачу газу у разі надмірного стрибка тиску та упереджує можливі витоки.

Источник


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/331171.html



Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua