Трагическая смерть молодого парня в Киеве

15 ноя, 00:09

Страшну звістку 8 листопада отримала від правоохоронних органів  жителька Хуста Мілана Василівна Тимчук -- у Києві трагічно загинув її 35-річний син Денис.
 
Будучи активною людиною, Денис успішно  працював в м. Києві як приватний підприємець. В орендованому приміщенні ринку «Оболонь» торгував рибними аксесуарами. І це закономірно, адже рибалка була його хоббі. За неї він і віддав своє життя.
 
6 листопада на одному з озер київської Оболоні  перехожі знайшли його бездиханне тіло. Наразі слідчим відділенням  Оболонського  РУГУ МВС у м. Києві ведеться розслідування кримінальної справи за фактом  навмисного вбивства.
 
Мілана Василівна, розуміючи складність та навіть безвихідність ситуації, в якій опинилась, за допомогою в Києві  звернулась до Голови  «Товариства Закарпатців  в м. Києві» Василя Лазоришинця. Земляки не відмовили. Відразу для вирішення всіх питань були підключені відповідальні особи секцій Товариства, як то юридичної та соціально-побутової. Це необхідно було для вирішення питань судово-медичної експертизи, оформлення документів цивільного стану,  майнових, фінансових, побутових та  просто життєвих  питань. Усе це київські закарпатці взяли на себе.
 
Вдячність у подібних ситуаціях безмежна. Земляки як рідні люди -- розділили горе. Воно не стало меншим для мами, дітей, дружини. Проте його легше пережити, відчуваючи співчуття та дієву участь небайдужих людей.
 
Источник

Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/319303.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua