70% украинских стартапов работают в Киеве

03 ноя, 01:37

Сьогодні Київ значно випереджає інші міста України в інноваційному розвитку. Зараз у Києві працюють до 70 % українських стартапів. Тільки за два останні роки близько 20 майданчиків для коворкінгу з’явилося в Києві. Про це заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко під час круглого столу “Made in Kyiv: Формування національної культури венчурного інвестування серед представників великого бізнесу в Україні”.
“Ми за короткий час маємо стрімке зростання в цій сфері. Так, бізнес-інкубатор Happy Farm з моменту відкриття торік вже проводить третій цикл, за цей час до них прийшли 25 команд, 5 вже знайшли інвестиції, ще частина перебувають в стадії переговорів. У іншого “ новачка” – iHUB сьогодні розміщені 20 команд і ще 22 працюють на умовах Віртуального резидентства”.
 
Понад 1 млн доларів США приватного капіталу було інвестовано в резидентів iHUB протягом останніх 7 місяців. Вартість новостворених 18 компаній оцінена більш ніж у 10 млн. доларів США. Через інкубатор GrowthUP за історію існування з 2008 року пройшло навчання близько 350 проектів. Сумарна кількість отриманих інвестицій, залучених в стартапи, понад 45 млн доларів США. Більше 10 компаній на сьогоднішній день вже продані, кілька компаній зараз перебувають на стадії закриття угод. І такі приклади можна продовжувати – у нас не менш успішний інкубатор EastLabs, інкубатор КПІ “Політек”, – зазначив Руслан Крамаренко.
 
Він нагадав, як нещодавно український стартап Petcube – робот для гри з домашніми вихованцями – в рекордні терміни зібрав близько 200 тис. доларів США на міжнародній платформі Kickstarter – це в два рази більше, ніж вимагали підприємці. До середини жовтня проект профінансували понад 1200 осіб. Якщо сьогодні зайти на Kickstarter, то 70% українських проектів, представлених там – родом з Києва, і вони зібрали вже майже 390 тис. доларів США.

 

Источник


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/318073.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua