Почему умирают киевляне

09 апр, 23:48

Статистика свідчить, що у всьому світі люди помирають в основному від серцево-судинних захворювань – інфарктів, інсультів та інших хвороб. Україна не є винятком
За останній рік середня тривалість життя киян збільшилася на 2,7 роки – до 74 років. Збільшилася і народжуваність: за минулий рік на світ з`явилося на 6 тисяч дітей більше.
«Безумовно, це позитивний момент. Та й середня тривалість життя киян на 3,5 роки більше, ніж по Україні в цілому. Показники по народжуваності ростуть. Зменшується і рівень дитячої смертності. Цьому можна тільки порадіти. Адже малюки – це наше майбутнє», – зазначив директор Департаменту охорони здоров`я КМДА Віталій Мохорєв.
Такий позитивний момент чиновники пов`язують з підвищенням якості медичних послуг і появою нових ліків.
«Статистика свідчить, що у всьому світі люди помирають в основному від серцево-судинних захворювань – інфарктів, інсультів та інших хвороб. Україна не є винятком. Але за минулий рік показники по смертності в столиці від таких захворювань значно скоротилися. Цього вдалося домогтися за рахунок появи нових препаратів, технологій лікування та поліпшення якості медичних послуг. «Швидкі» стали швидше доїжджати на виклик, і лікарям вдається врятувати значно більшу кількість людей», – розповіла перший заступник Департаменту охорони здоров`я КМДА Валентина Залеська.
 
http://kiev-forum.org

Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/290840.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua