Луценко займатиметься політичними репресіями
07 окт, 15:40
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що займатиметься політичними репресіями, якщо політикою деякі особи вважатимуть грабування держави і народу. Так Луценко відповів на питання представника фракції "Регіони України" Олександра Стояна щодо політичних репресій в Україні.
Луценко підкреслив, що з усією відповідальністю може заявити, що міліція не веде боротьбу з політичними діячами, "але якщо у деяких політичних діячів політикою було пограбування держави і народу, тоді це так – політичні репресії".
Луценко звернув увагу Стояна на те, що лідер його партії (Партії регіонів) Віктор Янукович вважає політичними репресіями "притягнення до відповідальності директора "Авіанту" - свого кума – який 26 млн. грн. заводської каси в листопаді минулого року перерахував дуже бідному Ігорю Бакаю (колишньому голові ДУС), а сьогодні його викликають в міську прокуратуру для пред'явлення звинувачень".
Перед цим, виступаючи з доповіддю, Луценко розповів, що за 9 місяців поточного року МВС розкрило 40 тис. злочинів в економічній сфері, з них 17 тис. в сфері службової діяльності.
Сума встановлених збитків розкрадання в державі за попередній період становить 18 млрд. грн. Тому Луценко вважає, що "Помаранчева революція була в першу чергу антикримінальною революцією".
Він сказав, що завдяки діяльності МВС та Генпрокуратури, на сьогодні вже відшкодовано 9 млрд. грн.
Також Луценко розповів, що на сьогоднішній день "викрито 1062 особи органів влади та органів управління, в тому числі 183 особи - представники вже нинішньої влади".
У кримінальних справах доводиться причетність до вчинення посадових зловживань 18 екс-голів облдержадміністрацій, 21 їх заступника, 15 екс-голів облрад, 72 – голів та екс-голів райдержадміністрацій, 60 – міських голів та голів міських рад.
"Все це справжня піраміда організованої злочинності, яка під прикриттям колишньої влади діяла в Україні", - наголосив Луценко.
Також він зауважив, що його часто запитують, чому викрита така кількість вчинених злочинів посадовими особами, але справ до суду надійшло мало.
За словами Луценка, є суб'єктивні і об'єктивні причини. Серед суб'єктивних він назвав саботаж і корупцію в середині всіх гілок правоохоронних органів.
Серед об'єктивних причин він назвав те, що слідство і прокуратура не встигає із "завалом виявлених кримінальних злочинів скоєних попередньою владою".
"Всі ми маємо розуміти, відповідальність настане… Але не так швидко, як хотілось всім громадянам нашої країни", - пообіцяв міністр внутрішніх справ.
"Українська правда"
Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/106656.html
Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua